Alanud on vastuvõtt Estonian Business Schooli magistriõppesse

EBSis on alanud vastuvõtt ning magistriõppesse astujate dokumente oodatakse 26. maini. Vastuvõtuintervjuud toimuvad 27. ja 28. mail.

EBSi akrediteeritud ja rahvusvaheliselt tunnustatud magistriõppekavad  annavad lisaks põhjalikele valdkonnateadmistele väga hea ärialase inglise keele-, juhtimis- ja kommunikatsioonialased oskused. Tunnustatud korraliste õppejõudude kõrval õpetab EBSis rohkelt külalisesinejaid tippjuhtide ja –spetsialistide ning külalisprofessorite näol.

EBSi Rahvusvahelise ärijuhtimise MA õppekava pakub võimalust õppida süvitsi turundust või finantsjuhtimist. Rahvusvahelise ärijuhtimise MBA vilistlaste hulgas on väga mitmed Eesti tänased juhid. Lisaks ekspordijuhtimise suunale saab spetsialiseeruda eestvedamisele (leadership) ja organisatsiooni arendamisele. Ettevõtluse MBA programm sobib nii tulevasele kui juba tegutsevale ettevõtjale, kelle sooviks on saada teadmisi ja ideid oma ettevõtte loomiseks või arendamiseks ning laiendada oma kontaktvõrgustikku. Täiesti uut ja eristuvat õppimiskogemust pakub ingliskeelne äriinnovatsiooniprogramm. Business Innovation MBA käigus tegelevad rahvusvahelised tudengimeeskonnad reaalsete äriideede ja innovatsiooniprojektide arendamise ja juhtimisega mentorite ja coach’ide kaasabil.

Kõik, kes soovivad rohkem teada EBSi magistriprogrammide kohta, on oodatud infoõhtule, kus õppekavadest räägivad EBSi parimad õppejõud ning õppekavade juhid.

Magistriprogrammide infoõhtu toimub sel neljapäeval, 16. aprillil kell 18:00-19:30 EBSis aadressil Lauteri 3, ruumis 109.  Üritus algab lühiloenguga teemal „Sugudevaheline sõda juhtimises – kes on paremad juhid, naised või mehed?“ Ester Eomois (EBS korraline lektor, Rahvusvaheline Ärijuhtimine MBA õppekava juht ja EBS vilistlasfondi esinaine)

Leia rohkem infot ja registreeri ennast meie kodulehel: www.ebs.ee/magister

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara