TV3 müügidirektorina asus tööle Signe Suur

Signe Suur
Signe Suur, TV3 Müügidirektor

Alates 1. augustist juhib TV3 müügimeeskonda Signe Suur, asudes senise juhi Algis Libliku asemele.

30-aastane Signe on omandanud Tallinna Ülikoolis magistrikraadi organisatsioonikäitumise erialal; TV3s asus ta võtmekliendi haldurina ametisse 2008. aastal, kolm aastat hiljem sai temast müügijuht. Viimased kolm aastat on Signe töötanud TV3 kliendisuhete- ja müügijuhina. Signe kirg on muusika, sport ja reisimine.

„Tegemist on uue põneva väljakutsega ja kindlasti väga vastutusrikka positsiooniga, aga võtsin pakkumise rõõmuga vastu ja annan endast parima, et meie meeskonna näol oleks tegemist turu professionaalsemate ja parimate inimestega,“ ütles Signe.

„TV3 tänab Algist tehtud suure töö eest. Algis viis TV3-e suurima reklaamikäibega Eesti meediafirmaks ning ehitas üles võimeka müügiorganisatsiooni,“ märkis TV3 tegevjuht Priit Leito. „Hea meel on pakkuda uut väljakutset Signele, kes Eesti meediaturul on ennast tõestanud ja suudab oma energia ja säraga TV3-e müügimeeskonda väärikalt juhtida“.

Algis Liblik asub septembrist tööle tegevjuhina rahvusvahelises kinnisvarafirmas.

TV3 kuulub rahvusvahelisse meediakontserni Modern Times Group (MTG), mis omab kuuel mandril nii tasuta kui tasulise televisiooni kanaleid, raadiokanaleid, erinevaid internetilehekülgi ja teleproduktsiooni ettevõtteid. Eestis kuuluvad MTG portfelli telekanalid TV3, TV6, 3+, RTR, CTC, FOX, FOX Life, National Geographic, Eesti suurim videoportaal TV3 Play, raadiojaamad Star FM, Power Hit Radio ja Raadio Volna ning internetireklaamivõrgustik Smart AD.

Allikas: Best Marketing

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara