EstSales #10: Müügijuhtimise eri feat. Algis Liblik

Algis Liblik
Algis Liblik, 1Home Management OÜ Baltics & Poland Area Director

Esimese Müügijuhtimise aastakonverentsi teemalise koostöökoomiksi toob teieni TV3 endine müügidirektor ja nüüdne 1Home Management OÜ Baltics & Poland Area Director Algis Liblik, kelle jaoks peitub müügijuhtimise kõige põletavam teema ühes sõnas - tagasiside.

Mõtlesin pikalt, mis on minu arvates üks müügijuhtimise suurimaid probleeme, kui lõpuks “pirn põlema läks” ja aru sain, et oleksin pidanud oskama seda öelda une pealt.

Oma tiimiga tööd tehes ja erinevatel koolitustel osalemise järel on ilmselge, et kõige nõrgem koht müügijuhtimises peitub tunnustuses, st selle puudumises. Kui kehvade tulemuste puhul ei unusta reeglina ükski ülemus kedagi “raputada”, kiputakse igat eesmärgi saavutamist võtma iseenesest mõistetavalt.

Ehk siis, piitsa asemel oleks igal (müügi)inimesel vaja rohkem präänikut. See muudaks väga palju ja oleks oluliselt efektiivsem.

EstSales #10: Tagasiside feat. Algis Liblik
EstSales #10: Tagasiside feat. Algis Liblik

Rohkem huvitavaid mõtteid Algis Liblikult saad kuulata Müügijuhtimise aastakonverentsil, kus ta avab, millised oskused ja omadused toovad Sinu ettevõttes edu ning kuidas neid defineerida ja ära tunda? Kui soovid üritusel osaleda, siis registreeri ennast kiiresti, sest saadaval on veel vaid viimased kohad. Loe rohkem ürituse kohta SIIT. Registreerimiseks kliki SIIA! Ootame Sind!

Osale arutelus

  • Algis Liblik

    Algis Liblik
    1Home Management OÜ Baltics & Poland Area Director

  • Tiiu Kitsik

    Tiiu Kitsik
    Kunstnik

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara