HEA TÖÖ! - Kiidab Bigbanki juhatuse liige Agur Jõgi

Agur Jõgi
Agur Jõgi, Bigbanki juhatuse liige ja tehnoloogiajuht

Selle esmaspäeva “Hea töö!” rubriigis kiidab Bigbanki juhatuse liige ja tehnoloogiajuht Agur Jõgi puitviimistluse spetsialiste OSMO Baltic OÜ’s, kelle teadmised ta terrassile uue elu sisse puhusid.

Suvel oli mul vaja enda maja juures terrassi puhastada ja õlitada. Õli ja müügifirma leidsin täiesti juhuslikult ühe sõbra FB uudist lugedes. Sõber oli lahke ja tutvustas mind enda müügimehele (OSMO õlid). Müügimees võttis aega minuga paar korda kohtuda, et välja selgitada mulle sobivaim õli. Lisaks sellele tegi ta mulle puust ja punaselt ette, kuidas kõige paremini seda kasutada. Kui ta minu terrassist pilte nägi, otsis ta välja ja viis mind kokku ühe teise firmaga, kes rentis mulle suhteliselt unikaalse seadme, mille abil sain enda terrassi puhtaks päevade pikkuse nühkimise asemel umbes kolme tunniga.

Ma tean päris täpselt, kus kohast ma oma terrassi probleemidele (ja ilmselt ka muudele puitu puudutavatele teemadele) abi otsin järgmise 50ne aasta jooksul.

Rohkem infot firma OSMO Baltic OÜ kohta leiad SIIT

"Hea töö!" on iganädalane rubriik, kus Eesti firmade tippjuhid ja müügigurud tunnustavad head müüki, mille osaliseks nad on ise hiljuti saanud. Kui ka Sulle on saanud osaks mõni hea müügikogemus, siis kirjuta meile (almondiesco@bestsales.ee) ja jaga seda terve müügikommuuniga. Tunnustame neid, kes hoiavad müügi maine kõrge!

OSMO Baltic OÜ - HEA TÖÖ!
OSMO Baltic OÜ - HEA TÖÖ!

Osale arutelus

  • Agur Jõgi

    Agur Jõgi
    Bigbanki juhatuse liige ja tehnoloogiajuht

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara