EstSales #12: Müügipsühholoogia feat. Petri Parvinen

Petri Parvinen
Petri Parvinen, Helsingi ja Aalto ülikoolide müügiprofessor

Selle nädala koomiks on inspireeritud Müügijuhtimise aastakonvertsil ilmuvast raamatust “Müügipsühholoogia”, milles Põhjamaade ainus müügiprofessor Petri Parvinen avab ukse müügipsühholoogia imelisse tagatuppa.

Pole vahet, kas oled müügiproff või harilik ostleja, müük on läbiv osa meie igast päevast. Töö, pood, kohvik – need on vaid mõned üksikud näited argipäevast, kus ostja-müüja vahel sünnib “kutse tantsule”. Ja ometi on just müük see tants, mille samme me õieti ei tunnegi.

Helsingi ja Aalto ülikoolide müügiprofessor Petri Parvineni raamat “Müügipsühholoogia” ongi haarav sisevaade selle tantsu varjatud tagatuppa, mis avab mängleva kergusega müügipsühholoogia, kui tõsiseltvõetava rakenduspsühholoogia teadusharu imelise kaadervärgi. Olenemata sellest, kas Sa seisad selles tantsus ostja või müüja kingades, aitab see raamat Sul täiesti uuel tasandil mõista mitte üksnes oma vastast, vaid mis veel tähtsam, iseend!

Raamatu tellimiseks kliki SIIA või registreeri ennast 25. septembril toimuvale Müügijuhtimise aastakonverentsile, kus raamatu autor Petri Parvinen ise üles astub ja autogramme jagab.

EstSales #12: Müügipsühholoogia feat. Petri Parvin
EstSales #12: Müügipsühholoogia feat. Petri Parvinen

Osale arutelus

  • Petri Parvinen

    Petri Parvinen
    Helsingi ja Aalto ülikoolide müügiprofessor

  • Tiiu Kitsik

    Tiiu Kitsik
    Kunstnik

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara