MÜÜGIKOOL: Kaido Pajumaa - Milline peab olema positiivsuse ja negatiivsuse suhe äris?

Eelmise Bestsales Müügikooli episoodi küsitluses selgus, et positiivsed müügiinimesed müüvad teistest tervelt 56 protsenti rohkem. Käesolevas episoodis uurib aga Äripäeva Akadeemia ja motivaator.ee meeskonnakoolitaja Kaido Pajumaa, milline peab olema positiivsuse ja negatiivsuse suhe äris, et Sinu meeskond töötaks kõige paremini.

Räägi kaasa ja osale loosis!

Et Bestsales Müügikoolile ka kirss tordi otsa pista, loosime me igal järgneval nädalal välja ühe100€ kinkekaardi ükskõik millisele Äripäeva Akadeemia avatud koolitusele Sinu soovil (v.a. antud koolitus) ja nelja nädala lõpuks kõikide vastanute vahel ka ühe tasuta priipääsme 1. märts 2016 toimuvale ühiselt koostatud ning Kaido Pajumaa juhitud koolitusele "Motivatsioon müügis".

Et loosis osaleda, saada lisaks Bestsales.ee saidi paremas veerus olevale küsitlusele oma vastus ka aadressile info@bestsales.ee. Nii saame lisada Sind meie loosikasti ja anda fortuunale võimaluse!

Info ja registreerimine!

Ühisel rännakul sündinud koolitus toimub 1. märts 2016 Tallinnas (Äripeäva maja), kus Kaido Pajumaa aitab toimunud dialoogi tulemile toetudes äratada Sinu sisemise motivatsiooni allika.

Kuna kohtade arv on piiratud (20), registreeri ennast koolitusele kohe ja mine uuele aastale vastu täiesti uue motviatsioonilaenguga.

Koolituse maksumus Bestsales tasuta uudiskirja tellijale on 199 € + käibemaks (tavahind 349 € + km). Maksumus sisaldab koolitust, materjale, lõunasööki ja kohvipause. Koolituse läbimisel tunnistus.

Rohkem infot ürituse kohta ja registreerida saad SIIT. Ootame Sind!

Lisainfo: Almondi Esco, Bestsales.ee juht

Telefon: 53 49 48 80

Email: almondiesco@bestsales.ee

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

SOFTREND GROUP OÜ EKSPORDI MÜÜGIJUHTI

Softrend Group OÜ

10. veebruar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara