Viljo Vabrit: Kuidas personaalne lähenemine aitab veebis müüki teha!

Viljo Vabrit
Viljo Vabrit, ConversionXL Agency tegevjuht

Käesolevas "Hea töö!" rubriigis selgitab e-äride tehingute optimeerimise ekspert ja ConversionXL Agency tegevjuht Viljo Vabrit, kuidas live-chat veebipoes ValiHeli.ee talle kliendina muljet avaldab.

Tahan jagada oma kogemust sellise veebipoega nagu ValiHeli.ee, mis müüb helitehnikat n-ö audiogurmaanidele. Veebipoeks on neid muidugi raske nimetada, kuna ostukorvi ja maksmise võimalus neil puudub, lisaks sellele näeb kogu nende veeb üsna robustne välja: lihtsalt nimekirjad toodetest, natuke artikleid ja uudiseid.

Ekspert online`is

Asi, mis muudab neid eriliseks, on live-chat. See on minu meelest ainuke äri Eestis, mis on suutnud selle mujal maailmas laialt levinud veebimüügi tööriista enda jaoks tööle panna. Miks see nende puhul nii hästi töötab? Kuna selle valdkonna tootevalik on väga lai ja enamus kvaliteetset helitehnikat on ka üpris kallis, siis ilma eksperdiga konsulteerimata oste eriti ei sooritata. ValiHeli.ee puhul on võimalik eksperdiga suhelda läbi chat`i, mis võimaldab oma küsimustele vastused saada.

Siis kui Sul on aega

ValiHeli.ee chat on seadistatud proaktiivseks, see hüppab ise lahti ja algatab suhtluse. See on palju kiirem ja mugavam moodus kui telefon või e-kiri. Lisaks sellele on nad online just nendel perioodidel kui inimesed oma kallite hobidega tegelevad: väljaspool tööaega, õhtuti ja nädalavahetustel.

See on hea näide sellest, kuidas personaalne lähenemine ja inimestevaheline suhtlus aitab väga hästi müüki teha ka veebis!

"Hea töö!" on Bestsales.ee rubriik, kus Eesti firmade tippjuhid ja müügigurud tunnustavad head müüki, mille osaliseks nad on ise hiljuti saanud. Kui ka Sulle on saanud osaks mõni hea müügikogemus, siis kirjuta meile (almondiesco@bestsales.ee) ja jaga seda terve müügikommuuniga. Tunnustame neid, kes hoiavad müügi maine kõrge!

ValiHeli.ee
ValiHeli.ee

Osale arutelus

  • Viljo Vabrit

    Viljo Vabrit
    ConversionXL Agency tegevjuht

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara