Otsitakse Eesti parimat blogijat!

Mari-Leen Albers (marimell.eu)
Eesti Blogiauhinnad 2016 peakorraldaja Mari-Leen Albers (marimell.eu) eelmisel ...

Blogid on näiteks Ameerikas võimas turundusrelv. Blogija Mari-Leen Albers (marimell.eu) võttis ette ja reastab tänavu teist korda Eesti paremad blogijad.

Eesti Blogiauhinnad 2016 auhinnagala toimub 11. juunil. 

I voor kestab kuni 1. maini. II voor ehk rahva hääletusvoor toimub perioodil 6.-31. maini. 
Albers ütles bestsales.ee teemaveebile, et tänavu on aasta varasemaga võrreldes lisandunud palju uusi kategooriaid ja eriti oodatakse end üles andma investeerimis- ja tehnikablogisid. 

"Tänavu on 24 erinevat kategooriat, lõime paljud asjad lahku," rääkis korraldaja Albers. Uutest kategooriatest nimetas ta investeerimisblogid, arvamus- ja poliitblogid. Uuendus on ka rahva soovil loodud aiandus- ja talublogid, samuti on olemas eraldi kategooria loodushuvilistele.

"Muudatus on tänavu ka see, et blogijad saavad end ise üles anda, mitte ei nomineeri neid rahvas nagu esimesel aastal. Nii saame olla kindlad, et osalevad vaid need blogijad, kes osaleda tahavad ja tulevad ka auhindade jagamisele kohale," selgitas Albers.

Eelmisel aastal juhtus tema ütluste kohaselt nii, et rahvas nomineeris erinevaid blogisid erinevates kategooriates ja nii jagunesid võidud Albersi sõnul natukene ebavõrdselt. Sel aastal saab olla vaid ühes, enda poolt valitud kategoorias.
Kui sa pead blogi, olgu selleks siis mood või loodus, pane oma blogi võistlusele kirja SIIN 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara