VIDEO: Youtube'i staar kiidab USAs bestsales.ee konverentsi

Taryn Southern konverentsil esinemas.
Taryn Southern konverentsil esinemas.

Näitleja, laulja ja elukutseline youtuber Taryn Southern tegi oma populaarsesse videoblogisse sissekande Äripäeva teemaveebi bestsales.ee korraldatud konverentsi "Hollywood - Branded Entertainment in New Media" külastusest, kus ta oli peaesineja.

Taryn Southern on Ameerika laulja, näitleja, koomik ja youtuber, kes saavutas USAs esimest korda üleriigilise tuntuse 2008. aastal Hillary Clintonist rääkiva hittvideoga Hot4Hill. Tänaseks on ta muuhulgas üles astunud sarjades nagu Rules of Engagement, New Girl ja American Dad! ja kaasjuhtinud Discovery Channeli ülipopulaarse Shark Week’i jutusaadet Shark After Dark Live.

2012. aastal andis ta välja oma komöödiaalbumi On My Face, mis jõudis iTunes’i komöödia edetabelis top 20 hulka. Aastal 2014 juhtis ta nädalavahetuse top’i Sirius XM’i jaoks ja tema ligi poole miljoni fänniga You Tube kanal nomineeriti New Media Rockstars’i 100 parima hulka. Täna juhib Taryn Disney’le kuuluva Maker Studios’e ülipopulaarset jutusaadet Party Fun Times, nõustab firmasid digitaalse strateegia osas ja töötab tuliuue filmimuusikali kallal.

26. veebruaril esines Taryn Southern bestsales.ee teemaveebi korraldatud uue meedia konverentsil "Hollywood - Branded Entertainment in New Media" kinos Kosmos IMAX. Teemaveebi bestsales.ee endisel juhil Almondi Escol õnnestus tänu isiklikele kontaktidele meelitada Tallinnasse esinema 6 Hollywoodi uusmeedia tipptegijat.

Galerii

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara