Müüja uus tööriist – nutiterminal

Nutiterminal
Nutiterminal

Swedbank teatas, et pakub alates maist kauplejatele ja teenusepakkujatele uudseid väikesemõõdulisi makseterminale, nutiterminale, mis võimaldavad nutitelefoni või tahvelarvuti abil võtta vastu kaardimakseid, SEB Pangal on töös samalaadne projekt.

Tavapärasest makseterminalist eristavad nutiterminali püsirenditasu puudumine, kompaktsed mõõdud, juhtmevaba ühildumine nutiseadmega ja lihtne kasutuskogemus. Kaardiga maksmine käib sarnaselt mistahes teise makseterminaliga.

"Kaardimakseid saab nüüd vastu võtta igal ajal ja igas kohas: käsitöökunstnik laadal käpikuid müües, talunik juhuslikule peatujale aiasaadusi pakkudes, korstnapühkija või juuksur oma teenuse eest tasu võttes," ütles Swedbanki  arvelduslahenduste juht Eero Treumann.

"Nutiterminali töölepanemiseks piisab kahest lihtsast sammust: tuleb sõlmida Swedbankiga kaardimaksete vastuvõtmise leping ning laadida AppStore’ist või Google Play'st nutiterminali rakendus," selgitas Treumann. "Edaspidi ei pea ükski klient sularaha puudumise tõttu enam tühjade kätega kaupleja juurest lahkuma."

"Nutiterminal on Eestis uus ja ainulaadne seade," lisas Treumann. "Tänu sellele saab teha kaardimakseid, sealhulgas ka puutevabasid viipemakseid, sõltumata asukohast ja kellaajast."

Nutiterminali saab kasutada koos Android või iOS operatsioonisüsteemil töötava nutiseadmega. Esimesed kauplejad juba testivad nutiterminale, sealhulgas Türi lillelaadal eeloleval nädalavahetusel. Vabamüüki tuleb nutiterminal alates 9. juunist.

Seade maksab 104 eurot, hinnale lisandub käibemaks.

SEB Pank teatas, et neil on hetkel töös sama projekt. "Aasta teises pooles hakkame seda meie klientidele pakkuma, esimesena Leedus, Eestis natukene hiljem," ütles SEB Panga kommunikatsioonijuht Evelin Allas.

Osale arutelus

  • Bestsales

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara