Samuli Suvela: Emotsioonid Excelisse?

Samuli Suvela
Samuli Suvela

„Maailm on muutumas, drastilisel moel,“ ütles Soome tunnustatud müügitreener ja konsultatsioonifirma Salamander tegevjuht Samuli Suvela täna alanud Pärnu Müügi- ja Teeninduskonverentsil peetud ettekandes. "Aga kuidas viia emotsioonid Excelisse?"

"Maailm on muutumas drastilisel moel. Tõstku käsi, kes on külastanud viimasel ajal reisiagenti? Ainult 1 käsi tõusiski?" küsis Samuli Suvela. "Jah, seda ma maailma muutumise all silmas pidasingi, vanasti oleks 90% tõstnud käed, täna on kõik digitaliseeritud, kõik on internetis."

"Kuid kas ka sinu töökoht kaob digitaliseerumise käigus, juba järgmise kümnendi jooksul?" šokeeris Samuli Suvela konverentsikülastajaid edasi ning pakkus välja ka pääsetee. "Seepärast olen ma kindel, et me ei saa treenida ainult suhtlemist ja teisi sarnaseid oskusi – me peame valmistuma ka digitaliseerumisega hakkama saamiseks!"

Samuli Suvela andis kuulajatele ka näpunäited, mida kindlasti tähele panna digitaliseerimisega kaasa minnes: Mida teha? Mõista oma äri, paku klientidele lisaväärtust, kasuta valmis platvormi. Mida mitte teha? Ära lase tehnoloogial end juhtida; ära unusta strateegilisi sihte; ära proovi muuta seda ideaalseks enne lansseerimist!

PS Vaadake kindlasti fotolt ka edu retsepti!

Äripäeva korraldatud Pärnu Müügi- ja Teeninduskonverents toimub 2.-3. juunini Pärnus, Strand SPA & Konverentsihotellis – veel jõuad!

Osale arutelus

  • Bestsales

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara