Svetlana Tsaljuk: Kuidas viia meeskonnas läbi muutusi?

Svetlana Tsaljuk
Svetlana Tsaljuk

Swedbanki Dorpati kontori müügi- ja teenindusjuht Svetlana Tsaljuk rääkis äsja alanud Pärnu Müügi- ja Teeninduskonverentsil toimiva meeskonna kujundamisest. Kuidas viia suures meeskonnas läbi muutusi? Kas üldse on võimalik kõiki ühe mütsi alla saada?

Svetlana Tsaljuk: Alustasin tellerina, tahtsin olla parim. See omadus on mul praegugi – mul on väga suur tahe olla parima meeskonna juht. Mulle meeldisid ambitsioonikad meeskonnaliikmed, kuid mõned vajasid pikemat aega sisseelamiseks. Mul ei olnud nii palju aega, tahtsin tulemust kohe. Täna tean, et see oligi minu viga – ma lähenesin inimestele ühtmoodi... Kasvas negatiivsus, kasvasid pinged. Meeskond lagunes...

Tänaseks on Svetlana Tsaljuk oma lähenemist kardinaalselt muutnud, ta komplekteerib meeskonna "erineva kiirusega" inimestest ning läheneb neile eesmärke seades personaalselt. "Räägin inimestega silmast silma, tegelen võtmeisikutega kuid ei unusta ka erakut," kinnitas Tsaljuk.

Äripäeva korraldatud Pärnu Müügi- ja Teeninduskonverents toimub 2.-3. juunini Pärnus, Strand SPA & Konverentsihotellis – veel jõuad! 

 

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara