Annette Kramer: Müügijuhid kahe tule vahel

Anette Kramer
Anette Kramer

"Müügijuhi õige koht on tippjuhtkonna ja oma tiimi vahel," ütles suhtlustreener Annette Kramer täna lõppeval Pärnu Müügi- ja Teeninduskonverentsil. "Piltlikult öeldes kahe tule vahel."

Annette Kramer keskendus oma ettekandes keskastme juhtidele, müügijuhtidele. Sellele, kuidas viia töötajateni muutused (vahel ka ebameeldivad sõnumid) uued eesmärgid… Kuidas esineda mõjusalt oma meeskonna ees? Kuidas esineda ja kaitsta oma seisukohta tippjuhtkonna ja omanike ees?

"Kummal pool olla? Kas hoida tippjuhtide või oma tiimi poole, kas jagada teavet tippjuhtidele või oma tiimile?" sõnas Kramer. "Siin ei ole võimalik poolt valida, su töö ongi seal vahepeal olla, mõlemale poolele teavet jagada. Mõelge, et müügijuhid on nagu kosed, info ei lähe müügijuhi sisse, see läheb temast läbi. Müügijuht peab juhina tegelema infoga ning arvestama, et see pole mõeldud peamiselt talle, see on mõeldud läbi tema minema. See on su peamine ülesanne."

"Lisaks, pole vaja edasi anda ainult seda, mida sulle öeldi, sa pead infole lisaväärtuse andma, sa pead seda tõlgendama, sa pead selle edasi andes lahti seletama," rõhutas Kramer.

 

Äripäeva korraldatud Pärnu Müügi- ja Teeninduskonverents toimub 2.-3. juunini Pärnus, Strand SPA & Konverentsihotellis.

Osale arutelus

  • Bestsales

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

Teabevara