TS Laevadel veel üks tagasilöök

Üheksa kuud TS Laevad OÜ müügi- ja teenusevaldkonna juhina ametis olnud Ele Reiljan otsustas ülipikaks kujunenud tööpäevade tõttu ameti maha panna, kirjutab värske Meie Maa.

"Läksin sinna tööle lühiajaliseks perioodiks. Praegu ongi mõistlik vahetus teha. Aitan uuel inimesel sisse elada," ütles Ene Reiljan.

Reiljani sõnul olnud tal tööle asudes TS Laevade juhatuse esimehe Kaido Padariga kokkulepe, et jääb tööle praamiliikluse ülevõtmisega seonduva niiöelda käimatõmbamise ajaks, tal ei olnud kavatsustki jääda TS Laevadesse näiteks kaheks või neljaks aastaks.

"Aeg on väga pingeline olnud, siis vaatan rahulikult edasi. Ma ei jaksanud enam. Tööpäevad kujunesid mitmel kuul 16 tunni pikkuseks. Samasugused olid ka nädalavahetused. Organism ja vaim tahavad puhkust. Leidsin, et otstarbekas oleks aeg maha võtta enda ja pere jaoks, muidu lihtsalt ei saa," tunnistas Reiljan. Ta lisas, et ei ole rutiini ega tavapärast tööd taluv inimene ning talle meeldibki uusi asju käivitada.

Ele Reiljan vastutas TS Laevades teenuste ja infosüsteemi väljatöötamise, kaldapersonali komplekteerimise ja koolitamise eest. Ta sai enda sõnul hea kogemuse osaliseks.

Meie Maa artikkel on leitav siit.

Osale arutelus

  • Bestsales

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara