Eesti raamatumüüjad tegid puhta töö

Iskander Ahmet, üks parimaist.
Iskander Ahmet, üks parimaist.

Eesti tudengid tõid Southwetern Advantage’i auhinnagalalt Nashville’ist USAst koju ukselt-uksele raamatumüügi kaksikvõidu.

219 ülikooli järjestuses saavutas esikoha Tallinna Tehnikaülikool ning hõbemedali tõi teist aastat järjest koju Tartu Ülikool. Lisaks jõudsid kümne parima ülikooli hulka veel kolm Eesti kõrgkooli: Tallinna Ülikool, Estonian Business School (EBS) ja Tallinna Tehnikakõrgkool.

„Kõik on õpitav. Kui 10 aastat tagasi oli Eestist vähe neid, kes kuulusid parimate hulka, siis täna on kümne parima seas juba kaheksa eestlast. Müük on õpitav oskus - töö ja suure tahtega on kõik võimalik,“ rääkis Tallinna Tehnikaülikooli vilistlane Tõnis Erissaar, kes käis ka ise Nashville’is auhinnagalal kohal.

2016. aasta suvel võttis Southwestern Advantage’i suveprogrammist osa 1424 noort, kellest seitse edukamat olid Eestist: Tambet Tallo, Grete Ruberg, Teele Tuuling, Iskander Ahmet, Rivo Toomsalu, Kinne Tõnnison ja Ülari Teder, lisaks mahtus kümne parima hulka ka üheksanda koha saavutanud Gerda Rand. Southwestern Advantage’i edetabelid pannakse kokku erinevate ülikoolide tudengite poolt suve jooksul müüdud raamatute koguste põhjal.

Esimest korda osalesid Eesti tudengid Southwestern Advantage’i suvetöös aastal 2001. Nüüdseks on sellest programmist välja kasvanud Baltimaade üks edukamaid tudengiorganisatsioone, mille tegevusest on rahvusvahelise elu- ja töökogemuse saanud üle 2000 siinse tudengi. Programmi raames saavad tudengid põhjaliku ettevõtlus- ja müügikoolituse ning seejärel veedavad suve Ameerikas reisides, ukselt-uksele hariduslikke raamatuid müües ning õpinguteks raha kogudes.

Osale arutelus

  • Bestsales

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara