Osale parima müügitiimi valimisel!

Äripäeva müügiveeb bestsales.ee kuulutab välja konkursi Parima Müügitiimi valimiseks. Registreeri oma võistkond nüüd ära ja ole valmis müügialasteks väljakutseteks 26. mail toimuval müügirahva suursündmusel!

Mis toimub?

26. mail toimuval Müügikonverentsil valime 2017. aasta parima müügitiimi - võistlus, kus saab proovile panna nii müügioskused, loovuse, meeskonnatunde kui ka toimetuleku pingelistes olukordades, toimub läbi terve konverentsipäeva - meil on plaanis müüa! Seega saate uusi kliendikontakte, tutvustada oma tooteid, teenuseid, ettevõtet ja muidugi uusi müügikogemusi.

Kes korraldab?

Äripäeva müügiveeb bestsales.ee. Võistluse programmi paneb kokku meie programmijuht ja müügikoolitaja Aira Tammemäe. 

Mida võistlusel osalejad saavad?

Finaali pääsenuid ootavad väärikad auhinnad, võitjat meeleolukas ühine väljasõit. Kõik kolm võistlejat tiimis saavad pileti Müügikonverentsile. Kohapeal teie ettevõtte ja toodete promo ning väljapanek. Kõigi müügitiimidega teeme Äripäeva eksklusiivse intervjuu. Lisaks ekspertide nõuanded ja kommentaarid konkreetsetele sooritustele.

Mida peab osalemiseks tegema?

Lihtsalt pane oma müügimeeskond kirja SIIN.

Võistkonnas on kolm liiget. Lisaks saate tugiisikud konverentsile registreerida erihinnaga 159 eurot+km tingimusel, et osalejad on samast ettevõttest. 

Kolm kohta müügikonverentsil + osalemine Parima Müügimeeskonna võistlusel + oma teenuste/toodete turundamise võimalus konverentsil kokku maksab ühele meeskonnale 300 eurot+km. Maksmaalselt pääseb võistlema 10 meeskonda. Kui soovijaid on rohkem, teeme enne finaali eelvoorud.

Niisiis, tule osalema parima müügitiimi konkursile, mis toimub Müügikonverents 2017 raames 26. mail Tallinna Loomaaia konverentsikeskuses!

Osale arutelus

  • Bestsales.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara