Uudiseid müügimaailmast: Inbanki juhatusega liitus müügijuht, Compensa Elukindlustus jõudis uue maamärgini ning Boost Yourselfi tooted murdsid Amazoni

Inbanki juhatusega liitus panga müügi- ja turundusjuht ning varem Coop Finantsi juhtinud Piret Paulus.
Inbanki juhatusega liitus panga müügi- ja turundusjuht ning varem Coop Finantsi ...

Uudiseid müügimaailmast: Inbanki juhatusega liitus müügi- ja turundusjuht Piret Paulus, Compensa Elukindlustus Compensa Elukindlustus väljastas Eestis 50 000 elukindlustuslepingu ning Boost Yourselfi tooted jõudsid müügile Amazoni veebikaubajja.

Kuid kõigest järgemööda. Inbank teatas, et panga juhatusega liitus müügi- ja turundusjuht ning varem Coop Finantsi juhtinud Piret Paulus.

Piret Paulusel on pikaajaline töökogemus finantssektoris, viimased kuus aastat juhtis ta Inbanki ja Coop Eesti ühisettevõtet Coop Finants AS. Alates 2016. aasta detsembrist vastutab Paulus panga müügi- ja turundusvaldkonna eest. Varem on ta töötanud Swedbanki Balti panganduse äriarenduse divisjoni väikefinantseerimise osakonna juhina, olles vastutav Eesti, Läti ja Leedu tagatiseta laenutoodete ning krediitkaartide valdkonna strateegia ja arenduse eest. Alates 2004. aastast töötas ta Hansapangas ja Swedbankis, juhtides tarbimisfinantseerimise erinevaid valdkondi.

Inbanki nõukogu esimehe Priit Põldoja sõnul on Piret Paulus tõeline tarbimisfinantseerimise professionaal, kelle taolisi on Eestis väga vähe. “Meil on väga hea meel, et pärast Coop Finantsi käivitamist otsustas Piret liituda Inbanki meeskonnaga, et ehitada üles uutmoodi panka. Tema töö tulemusel kasvas Coop Finants nullist sadade tuhandete klientide finantsvajadusi rahuldavaks tulusaks ettevõtteks,” ütles Põldoja.

Inbanki juhatusse kuulub kokku neli liiget: juhatuse esimees Jan Andresoo, finantsjuht Marko Varik, äriprotsesside juht Liina Sadrak ning müügi- ja turundusjuht Piret Paulus.

Compensa Elukindlustus väljastas Eestis 50 000. elukindlustuslepingu

Compensa Elukindlustus väljastas 50 000nda kindlustuspoliisi, milleks on noore pere poolt 20-aastaks sõlmitud laenukindlustuse leping. „Meil on kliendi valiku üle väga hea meel, sest tihtipeale sõlmitakse laenulepingud oma kodupangas. Oluline on, et klient saaks kiire ja meeldiva teenindamise osaliseks ja tema jaoks parima lepingu,“ kommenteeris Compensa Elukindlustuse juhatuse esimees Olga Reznik.

Möödunud aastal sõlmis Compensa Elukindlustus Eestis üle 2100 lepingu, neist surmajuhtumikaitsega riski- või õnnetusjuhtumikindlustuslepinguid kokku üle 500. Suurima osa Compensa Elukindlustuse portfellist moodustavad pikaajalised kogumistüüpi lepingud lapsele haridusraha kogumiseks või pensionipõlve kindlustamiseks. Üle kolmandiku sõlmiti kohustusliku kogumispensioni ehk II samba väljamakselepingud.

2016. aastal kasvas elukindlustusturg Eestis 4%, suurim kasv oli Compensa Elukindlustusel, kes kasvatas turuosa 19 protsendilt 23 protsendini, kogudes makseid kokku 19,7 miljonit eurot. Kõige enam makseid laekus kohustusliku kogumispensionikindlustuse (II samba) lepingutesse ja Compensa turuosa ulatus aasta lõpuks 68 protsendini. Compensa Elukindlustus on suurim kindlustuspensionide väljamaksja Eestis.

Kindlustuslepingute väljamakseid tegi Compensa Elukindlustus möödunud aastal Eestis kokku 8,33 miljonit eurot. Kahjuhüvitisteks maksti 156 tuhat eurot, sh hüvitised 47 surmajuhtumi korral. Pensioniteks maksti kokku üle 1,77 miljoni euro.

Boost Yourself nüüdsest ka Amazonis

Boost Yourselfi kaasasutaja Sven Nuum postitas aga eile hommikul Facebooki foto, näitamaks, et 8 kuu pikkuste läbirääkimiste tulemusena on nende supersegud jõudnud müügile maailma suurimasse veebikaubajja Amazon.

Osale arutelus

  • Bestsales

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

Teabevara