Parima Müügitiimi konkursil võttis võidu Eesti Energia!

Võidukas Eesti Energia müügitiim.
Võidukas Eesti Energia müügitiim.

Reedesel Müügikonverentsil selgus pingelise konkursi käigus, et 2017. aasta Eesti Parim Müügitiim on Eesti Energia võistkond koosseisus Mairika Babenko, Angela Rodima ja Kadri Küttim.

Võistlus ise oli üsna pingeline, esikolmikusse jõudnud Elisa Raamatu ning Büroomaailma (suvalises järjekorras) järel jäi napilt neljandaks Viasati esindus.

Kuid nüüd voorude kaupa:

Eelvoor: Müüginipi tutvustus suurel laval

Parimad: Büroomaailm, Viasat ja Eesti Energia (suvalises järjekorras), müüginipi esitluses teenis Elektrilevi oma elektrikatkestuse näitega esikolmiku järel neljanda tulemuse.

I voor: Müügikonverentsi rinnamärgi müük osalejatele

Parimad: Elisa Raamat, Eesti Energia, Viasat (suvalises järjekorras), väga tublid olid ka Optimera Estonia (Ehituse ABC) ja Elisa Tervis.

II voor: oma toodete ja teenuste tutvustus

Parimad: (suvalises järjekorras) Eesti Energia, Büroomaailm ja Matsimoka, silma paistsid ka Greencarrier, Elisa Raamat ja Viasat.

III voor: Facebooki sõnumikampaania "Müük on lahe!"

Parimad: (suvalises järjekorras) Eesti Energia, Viasat ja Elisa Raamat, tublid olid ka Büroomaailm, Matsimoka ja Elisa Tervis.

Facebooki kampaania tõi ka mõningase protestilaine - mõned tiimid kasutasid mõndade tiimide arvates ebaausaid võtteid, kuid žürii (Asso Laido, Indrek Saul ja Villy Paimets) leidis, et kuna mingeid erilisi reegleid eelnevalt kehtestatud ei olnud, ning et müügitöös tulebki olla leidlik ning tihtipeale ka ise piire avastada, jäid protestid rahuldamata. Selge see, et esikolmikul (ja veel mõnel tiimil) olid kaasatud suured tugijõud, aga see polnud keelatud, sest müük ongi tiimitöö ning läbi kolleegide, sugulaste, sõprade ja tuttavate soovituste ja kommentaaride on tulemus ka tavaelus parem.

Suur tänu osalejatele, teie abiga sai ühest üsna suvalisest reedest üks tore ja meeldejääv päev!

Osale arutelus

  • Bestsales

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

Teabevara