Äripäeva Konverentsikeskust hakkab juhtima Mari Sarapuu

Mari Sarapuu
Uus Äripäeva Konverentsikeskuse juht

13. märtsist juhib Äripäeva Konverentsikeskust Mari Sarapuu, kes oli varasemalt Äripäeva konverentside programmijuht.

Enne Äripäeva tulekut juhtis Mari mitu aastat MTÜ AIESEC Eesti erinevaid meeskondi ning lõpuks ka juhatuse esimehena tervet organisatsiooni ja korraldas kaks aastat projektijuhina Eesti suurimat 1200 osalejaga noortekonverentsi „Lahe Koolipäev“.

Äripäeva Konverentsikeskust viis aastat edukalt juhtinud Reelika Andresson-Kesa siirdus käsitööðokolaadi valmistaja „Chocolala“ arendusjuhiks.

Äripäev alustas konverentside korraldamist 1999. aastal korraldades esimese konverentsi „Äriplaan 2000“ oma kümnendaks juubeliks. Regulaarselt alustas Äripäev seminaride ja konverentside korraldamist 2000. aasta kevadel ja peaaegu 20 tegevusaasta jooksul on sünnipäeva tähistamisest kasvanud ligi kolme miljoni euroga mõõdetav äritegevus. Konverentside õnnestumiseks teeb Äripäevas igapäevaselt erinevates üksustes tööd üle kolmekümne inimese.

Aastas korraldatakse ligi 150 konverentsi, seminari ja vebinari, millest saab osa ca 12 000 osalejat.

Äripäev on Eesti suurim ärikonverentside korraldaja. Tuntumad konverentsid on „Äriplaan“, turunduskonverents“ Password“, Pärnu Juhtimiskonverents, Gaselli Kongress, Pärnu Finantskonverents.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Tule ja ole TNT MÜÜGIHÄÄL

Manpower OÜ

22. november 2018

RICKMAN TRADE otsib EESTI TURU MÜÜGIJUHTI

Ariko Reserv OÜ

30. november 2018

Teabevara