7 reeglit, mida järgivad edukad müügiinimesed

Müügis võidavad need, kes...
Müügis võidavad need, kes

Eelmisel reedel toimunud Müügi Meistriklassis tõi müügitreener Urmas Kamdron välja seitse reeglit, mis garanteerivad edu. Kui paljud neist on olulised ka sinu elus?

1. Kui on selge tunne, et peaksid mingi sinu jaoks olulise otsuse tegema, siis loe mõttes viiest üheni ja alusta kohe. Peale viite sekundit ütleb su mõistus sulle 10 põhjust, miks seda hetkel mitte teha.

2. Planeeri endale Igaks päevaks üks kindel tegevus mida sa kindlasti edasi ei lükka.

3. Kui tegeled müügipakkumisega, siis eraldu teistest ja kõigest segavatest faktoritest. Ainult siis suudad sa selgelt ja fokusseeritult mõelda.

4. 80/20 printsiip elus rakendub hästi siis, kui sa oled oma igapäevaseid tegevusi analüüsinud. Saanud täpselt aru, mis on need 20% tegevusi, mis sulle 80% tulemusest toovad. Need kõige olulisemad tegevused koos puhkepausidega peavad su päeva sisustama.

5. Kui kirg su igapäevatöös on kadunud, siis katseta teadlikult uusi asju. Uuri ja proovi neid ja sa võid enda uue kire avastada sealt, kust ei oskaks kunagi oodatagi.

6. Otsi teadlikult iga päev võimalus vähemalt ühele teenindajale kompliment teha. Sa ise ka ei usu, kuidas sa hakkad märkama sind ümbritsevate inimeste panust positiivsesse kliendikogemusse. Ja selle kaudu tõuseb ka sinu enesehinnang.

7. Parem müü ise ka, sest sulle müüakse igal sammul, kas sa tahad või ei taha seda märgata.

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara