KUULA: Head ideed meeskonna liitmiseks ja stressi maandamiseks

Kuula Psühholoogiakonverentsi ettekandeid!
Kuula Psühholoogiakonverentsi ettekandeid!

Coach Raimo Ülavere sõnul tuleb ehitada meeskonda, mitte perekonda ja Kristel Rannamees soovitab katsetada meeskonnatöö tõhustamiseks konstellatsioonide tehnikat.

Ülavere sõnul ei ole meeskond sama, mis perekond. Lihtsaim viis selle mõistmiseks on võrrelda ennast spordimeeskondadega – neid ei panda, vähemasti tipptasemel, kokku eelkõige toredatest inimestest, kellel oleks omavahel mõnus olla. Need pannakse kokku selleks, et võita. Meeskond on vahend. Alati.

Konstellatsioonide meetodit rakendatakse tänapäeval edukalt nii peresuhete harmoniseerimiseks, meeskonnatöö tõhustamiseks kollektiivides, äriplaanide ja eesmärkide korrigeerimisel, kohtulahendite läbivaatamisel, meditsiinis ja muudes valdkondades. Selle meetodi abil saavad kergesti nähtavaks varjatud dünaamikad, mis meie otsuseid ja reaktsioone juhivad.

Kuula Äripäeva raadiost, mida soovitavad Raimo Ülavere ja Kristel Rannamees juhtidele. Saade on salvestatud bestsales.ee poolt korraldatud kevadisel Psühholoogiakonverentsil. LIIGU KUULAMA!

Osale arutelus

  • bestsales.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

ERGO otsib JAEKLIENDI KANALI TEHASE JUHTI

Tripod Grupp OÜ

02. juuli 2018

Teabevara