Ka Telia ja Elisa lõpetasid müügi telefoni teel

Telefonimüügi aeg saab ümber
Telefonimüügi aeg saab ümber

Kolm sideoperaatorit sõlmisid telefonimüügi hea tava kokkuleppe, millega Telia ja Elisa lõpetasid eraisikutele soovimatute anonüümsete müügikõnede tegemise alates 23. juunist, Tele2 juba 25. maist.

Telefonimüügi hea tava kokkuleppele kirjutasid alla Tele2 Eesti juht Chris Robbins, Telia Eesti juht Dan Strömberg ning Elisa Eesti juht Sami Seppänen. "Hea tava allkirjastanud Eesti mobiilioperaatorid kinnitavad, et hoiavad sõlmitud heast tavast kinni ning kutsuvad üles ka teisi telefonimüügiga tegelevaid ettevõtteid eetikakoodeksis toodud põhimõtteid austama," kommenteeris telefonimüügi hea tava kokkuleppe eestvedaja ITLi juht Jüri Jõema.

Allkirjastatud müügikõnede hea tava kokkuleppe põhilised punktid:

Mobiilioperaatorid võivad teha mobiilsideteenuste müügiks müügikõnesid ainult neile inimestele, kes on selleks eelneva selge nõusoleku andnud.
Operaatorid võivad jätkuvalt teha telefonitsi pakkumisi oma teenuste klientidele ja kasutajatele, kuid mitte juhuslikke müügikõnesid muudele isikutele (sh teiste operaatorite klientidele), kes pole enne selleks nõusolekut andnud.
Müügikõnesid võib ilma nõusolekuta teha teenuste müümiseks äriklientidele, kuid seda vaid juhul, kui vastav ärikliendi number on avalikult kättesaadav (nt äriregistris, ärikliendi kodulehel).

Loe lisaks:

Eesti Energia ei plaani telefonimüüki lõpetada

Tele2 juht: inimesed ei taha müügikõnesid

Telekomifirma lõpetab esimesena tüütute müügikõnede tegemise

Loe ITLi juht Jüri Jõema kommentaari Äripäeva teemaveebist ituudised.ee

Osale arutelus

  • bestsales.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

TELE2 EESTI AS otsib VEEBIANALÜÜTIKUT

Tele2 Eesti AS

21. jaanuar 2019

COMPENSA ELUKINDLUSTUS otsib ELUKINDLUSTUSE JA INVESTEERIMISE NÕUSTAJAT

Compensa Life Vienna Insurance Group SE

23. jaanuar 2019

Teabevara