Viimased 8 kohta, paku ise hind!

oksjon
Oksjon viimastele vabadele kohtadele!

PAKKUMINE ON LÕPPENUD! Viimased 8 kohta Müügijuhtimise aastakonverentsile pakume välja nö avatud hinnaga. Saad ise teha hinnapakkumise kuni 15:00 teisipäeval või kuni kohti jätkub.

Tänase seisuga on Müügijuhtimise aastakonverentsil 132 osalejat, viimasele kaheksale kohale on võimalik pakkuda ise vääriline hind.

Selleks vaata üle 27.septembril toimuva Müügijuhtimise aastakonverentsi programm SIIN

Kui tahad osaleda, kuid konverentsi pilet on liiga kallis, siis saad teha oma hinnapakkumise aira.tammemae@aripaev.ee

Kõik hinnapakkumised vaatame läbi ja kinnitame vastavalt pakkumise summale hiljemalt teisipäeval 25.septembril kell 15:00.

Oluline! Enne hinnapakkumise tegemist tutvu registreerimise ja osalemise tingimustega. Hinnapakkumine on siduv ja selle kinnitamise järgselt saadab Äripäev välja arve.

Registreerudes e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve emailile. Konverentsil osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni konverentsi alguseni. Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil registreerimine@aripaev.ee või telefonil 667 0099. Kui teatate oma mitteosalemisest kuni 10 päeva enne konverentsi toimumist, pakume võimalust osaleda teisel konverentsil samal hooajal või tagastame 100% tasutud maksumusest. Kui teatate vähemalt 5 tööpäeva varem, tagastame 50% maksumusest. Muul juhul kuulub arve tasumisele

Osale arutelus

  • bestsales.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara