Bestsales.ee reklaamimüügi projektijuht on Kaspar Kitsing

Kaspar Kitsing
Kaspar Kitsing

Saame tuttavaks, kes on alates sellest nädalast Äripäeva teemaveebide bestsales.ee ja finantsuudised.ee reklaamimüügi eest vastutav Kaspar Kitsing.

Kaspar on tegelenud mitmete erinevate valdkondadega elus. Hingelt on ta sportlane, tegelikkuses rohkem tugitooli sportlane, teisalt trenni meeldib ikkagi teha. NBA, vormel -1 ja Discgolf on erilised lemmikud.

Lisaks spordile meeldib talle ka väga raamatuid lugeda. “Hiljutistest leidudest kirjanduse kulisside tagant on raamat ‘’Go-givers’’ by: Bob Burg and John David Mann. Kogu raamatust jäi meelde kokkuvõttes ainult üks lause, aga seegi paganama hea “Your influence is determined by how abundantly you place other people’s interests first.”, ütles Kitsing. Ta võtab endale eesmärgiks selle mõttekäigu mõjutustel teiega koostööd teha.

“Müük ja huvi selle müstilise maailma vastu on käinud kaasas minuga pikalt,” sõnas ta. Müügitöö, kui selline, on olnud talle algselt hobi ning hiljem on ta sellele pühendunult keskendunud juba aastaid. Müügialase suurima kogemuse on andnud talle kaks aastat raamatute müük USA-s. “Sealt saadud kogemused, milliseid harjumusi saab tööle rakendada, et olla võimalikult efektiivne, see vast on suurim õppetund. Nüüdsest edasi pühendan enda aega Bestsalesi teemaveebi, kus vastutan reklaami eest. Soovin teieni tuua võimalikult olulise informatsiooni, viies kokku erinevaid osapooli,” rääkis Kitsing.

Tal on olemas nägemus, milliseks aja möödudes võiks muutuda parim müügiinimeste infovahetus keskkond ning reklaami poolega saab kindlasti palju ära teha.

“Meil on olemas väga hea platvorm, mille kaudu me saame aidata Teid kui kliente, võimaldades head ühendust pakkuja ja soovija vahel. Aitame teid ostjatest müüjateni.”

Võta Kaspariga ühendust!

Kaspar Kitsing

5695 4979

kaspar.kitsing@aripaev.ee

Osale arutelus

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

FITEK otsib potentsiaalikat MÜÜGITALENTI

Tripod Grupp OÜ

16. detsember 2018

OMNIVA otsib INFOÄRI MÜÜGIJUHTI

Eesti Post AS

16. detsember 2018

Teabevara