3 viisi müügihirmust üle saamiseks

Raimo Ülavere
Coach Raimo Ülavere

Raimo Ülavere kirjutab oma blogis muutuste elluviimise takistustest ja kolmest mõjusast viisist need ületada, mis töötavad suurepäraselt ka müügihirmuga toimetulekuks.

Tahtmise ja tegemise vahel on kuristik. Ja neid kahte ühendab julgus. Ning julguse puudumine on päris levinud vabandus, miks mingeid asju tegemata jäetakse.

“Ma tean, mida ma pean tegema. Ja ma ka tahan seda teha. Aga ma ei julge seda teha,” on põhjendus, mida kas sellises sõnastu

Hirm kardab päevavalgust

Kõige olulisem lahendus on ehk see, kui takistused on selged ja teada ja ka läbi mõeldud-arutatud. Isegi kui pole kõik riskid n.ö maandatud ja kõk takistused lahendatud, siis hakkab toimima üks imepärane nähtus: hirm kardab päevavalgust. Ka kõige hullemana tunduvad takistused tunduvad kahanevat kui oleme nad päevavalgele tirinud.

Teine viis takistuste barjääri kahandamiseks on muidugi teha suur tükk väiksemaks. Elevanti ei sööda korraga (ma õigupoolest loodan, et teda üldse ei sööda. Nii lihtsalt öeldakse).

Ja kolmas mõjus viis on veidi veider – vähem mõelda ja rohkem teha põhimõtte juurutamine. Ehk mitte mõelda üle, vaid harjutada ennast muutuma pigem läbi tegemise kui läbi mõtlemise.

Loe Raimo Ülavere blogilugu täies mahus SIIN

Osale arutelus

  • bestsales.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Bestsalesi sotsiaalmeedias

RSS

Valdkonna tööpakkumised

Teabevara