Aira Tammemäe • 11 detsember 2014

UUS! Motivatsioonikonverents MEIE

Motivatsiooni ja manipulatsiooni piir on habras. Kuidas hoida hoolivat ja isetut suhtumist, kui peamine eesmärk on kasum? Kas motiveeritus on geenides või suunatav? Kus maal ma ise olen?

Muutsime Motivatsioonikonverentsi praktilisemaks, nii nagu eelmisel aastal osalejad soovisid. Saate ülevaate teadusuuringutest, kogemusi ärimaailmast ning uusi vaateid motivatsioonile. Motivatsioonikonverentsis on kevadist energiat ja ka endasse vaatamise hetki.

Motivatsioonikonverents toimub 29.aprillil 2015 Tallinnas, Kaval-Antsu talus.

Registreerida on kõige mugavam SIIN

 

Motivatsioonikonverentsi programm

10.00- 10.45 Pealkirjata ja eesmärgita motivatsioonist

ESINEJA MUUTUS!

Programmijuhi Aira Tammemäe esimene külaline on Eesti Energia endine müügi- ja teenindusdirektor Sten Argos. Sten tegi üsna hiljuti oma elus suure pöörde, loobus palgatööst ja tippjuhi ametist ning on hetkel uute väljakutsete otsingul. Mis toimub suurte muutuste eel ja ajal inimese motivatsiooniga? Millised on tüüpilised hirmud ja kuidas nendega toime tulla? Muidugi ei jäta ma uurimata ka Steni kogemusi meeskonna juhina. Kas motiveeritud olemine on sünnipärane anne või on siin tööandjal ka mingi sõnaõigus?

TEADUS ja MEIE

10.45- 11.15 Mida teadus täna motivatsioonist teab?

Ükskõik, mida ette ei võetaks, ühel inimesel silmad säravad ja teine on justkui kõiges kõrvaltvaataja. Saavutusmotivatsioon- miks osad inimesed tahavad saavutada ja osad lihtsalt olla? Positiivne psühholoogia- motiveerimine ei saagi olla midagi muud kui meie isiklik stsenaarium, mida me ise loome. Millal kaob motivatsioonist aja ja raha mõõde? Mida uut on viimasel ajal teadusmaailmas motivatsiooni kohta uuritud ja kirjutatud? Vastused annab Tallinna Ülikooli psühholoogia magistrant Hannes Kuhlbach.

11.15- 11.45 Motivatsiooni uus fookus

Kuidas motiveerida inimesi ettevõttele rohkem kasumit teenima? Kuidas leida sobiv motivatsioonisüsteem? Kuidas töötajaid motiveerida? Need on tavapärased küsimused motivatsioonivaldkonnas, mis heade vastuste asemel viivad sageli hoopis valele teele. Teadustöö ja praktilise kogemuse põhjal pakub  Tartu Ülikooli majandusteaduskonna doktorant Kaisa Kase paremad küsimused ja uue fookuse motivatsioonile lähenemiseks.

11.45-12.45 LÕUNA

ÄRI ja MEIE

12.45-13.15  Uus test oma meeskonna ja enda tundmaõppimiseks

EBW testi Eesti konsultant Jyrki Virtanen: „Sinu edu toetub isiklikule emotsionaalsele intelligentsusele ja sellele, kuidas sa seda kasutada oskad. Teaduslik Emotsionaalse ja Tööalase Käitumise (EBW) hindamise test annab mitu raportit sinu emotsionaalse intelligentsuse kohta: hetkeseisu ja arengukava. Mis veelgi olulisem, test on töövahend meeskonnale selgitamaks, kes kellega paremini sobib.“

13.15-13.45 Kas edetabelid motiveerivad? 

 „Kas sinu meeskonnas pannakse igaühe tulemused avalikult üles? Nii, et seina peal on piltlikult öeldes iga kuu (või nädal) edetabel.  See pidavat olema töötajatele väga motiveeriv. Võib-olla ongi, ent... ettevaatust - sellel võivad olla meeskonna jaoks ka üsna kurvad tagajärjed,“ on kirjutanud Mindsweeper koolitaja ja coach Raimo Ülavere

13.45 -14.15 Uue põlvkonna motivatsioon

 „Ettevõtte omamine peaks parandama sinu elukvaliteeti, tõstma sinu isiklikku jõukust ja vaba aega ning kasvatama sinu võimet oma tõelisi andeid maailmale väljendada,“  ütleb Edu Akadeemia eestvedaja Roland Tokko. Kas uus põlvkond tahab eelkõige raha, vabadust või eneseteostust? Kui kõike, siis millises järjekorras? Loogilises, ütlete teie. Ei pruugi nii olla.

14.15-14.45 ENERGIAPAUS

MEIE TEISTMOODI KOGEMUS

14.45-15.15 Helikristallid-vahepala helidemaailma

Aivar Täpsi on uuema aja heliteraapiavahendite, kristall-helikausside, praktik. Helid mõjutavad meie keha ning teadvuse erinevaid tasandeid. Selle väikese vahepalaga puhastame kõvaketta uute mõtete salvestamiseks.

15.15- 15.45 Võitja arhetüübist ja eneserealisatsioonist saavutusühiskonnas

 „Kaasaegses lääne ühiskonnas soovib enamus inimesi olla edukad. Igaühel kujuneb selleks välja oma viis, mis viib teatavate kindlate käitumismustriteni. Ükski teooria ei ole tegelikkus vaid ainuüksi püüd kirjeldada tegelikkust ja  ükski kaart ei ole maastik, vaid ainult orienteerumiseks vajaliku kirjeldus maastikul. Niisamuti ei ole meie mõistmised ja arusaamad ning uskumused enamasti elu kohta elu ise,“  kirjutab nõustaja, terapeut ja treener Elina Kirt.

15.45-16.30 Tipust ja kuristikust

„Tippu jõudmises ei ole midagi meeldivat!“ on öelnud alpinist ja esimese eestlasena Everesti tippu tõusnud Alar Sikk. „Elu mõte on elamises,“ on mõttetera Vahur Kersna raamatust . Mõlemad mehed on tõusnud tippu ja vaadanud kuristikku. Motivatsioonil on mitu erinevat nägu. Ajame päeva lõpuks ühe teelauajutu …

Osalustasu:

I taseme soodushind 199 eurot (käibemaksuga 249,80) Välja müüdud!

II taseme soodushind 249 eurot (käibemaksuga 298,80) veebruari lõpuni või kuni kohti jätkub. Välja müüdud!

Tavahind 299 eurot+km, mitme osaleja soodustus -5%

Registreerimine:

Kõige mugavam on konverentsile registreeruda SIIN

või saatke osaleja ja ettevõtte andmed [email protected]

või helistage registreerimiskeskusesse tel 667 0411

Info:Programmijuht Aira Tammemäe

Kirjutage: [email protected]

Helistage: 50 25 548

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111