Almondi Esco • 17 august 2015

Toimetaja Blogi: Aeg öelda aitäh!

Nagu me juba varem kokku leppisime, pole müük liht- vaid oskustöö. Et sellele sõnumile tuul tõeliselt tiibadesse puhuda, kasutan käesolevat blogi, et kuulutada välja uus Bestsales sari “Hea töö!”, mis tippmüügi pjedestaalile tõstab.

Kuigi kiruda on alati lihtsam ei tohi ära unustada kiitust ja müügist rääkides olen veendunud, et Bestsales teemaveebis peab selleks olema oma koht. Ja nüüd ongi selleks kohaks uus sari “Hea töö!”, mis tõstab esile tippmüügi ja tippmüüjad Eestis. Selle sarja reeglid on lihtsad. Pole vahet kas tegu on hea teenindusega restoranis, oskusliku telemarketingi kõnega või millegi muuga. Kui tunned, et said kliendina osaks suurepärasest müügitööst, siis kirjuta sellest kogemusest aardessile [email protected] ja pane pealkirjaks märksõna “Hea töö!”. Alates tänasest hakkame neid avaldama igal esmaspäeval nii Bestsales saidil, kui ka meie iganädalases Bestsales uudiskirjas, et pakkuda tippmüüjatele tunnustust, mida nad väärivad.

Hea töö Kristjan Markii!

Teen sellele sarjale avapaugu ise ja minu kiitus läheb Viru Keskuses asuvale kohvikule Lyon, kus teenindav sommeljee Kristjan Markii näitas tipptaset.

See leidis aset möödunud nädalal kui külastasime elukaaslasega õhtul nimetatud kohvikut. Meie mõne joogi, jäätisekokteili ja eelroa eest tulnud arve polnud üldse suur. Kaugeltki mitte selline, mis vääriks erilist tähelepanu. Olles varem antud kohvikut külastanud, olin märganud, et enne kaardimakset pakub sealne terminal võimalust jätta “digitaalset tippi”. Kuna sularaha meil polnud otsustasin vahetult enne kohviku sulgemist selle võimaluse ära kasutada. Meie halvaks üllatuseks see aga Kristjan Markii sõnul digitaalselt ei töötavat ja nii jäigi kogu asi tipita. Ootasin sellele altkulmu etteheitvat pilku, mida paraku aga ei tulnud. Selle asemel palus Kristjan meil korra oodata, läks pirukariiuli juurde ja pakkis meile kummalegi maja kulul kaasa kaks pirukat. Selle sammuga saavutas Kristjan kaks asja. Esiteks olen ma nüüd veendunud, et kohvikus Lyon ootavad mind hommikul alati värsked saiad ja teiseks võite üks kord arvata, millisesse Tallinna kohvikusse ei lähe ma enam kunagi ilma sularahata. Hea töö Kristjan Markii ja hea töö Lyon!

See oli minu tippmüügi kogemus. Milline on Sinu oma?

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111