Almondi Esco • 25 august 2015

Toimetaja Blogi: Uus Bestsales on kohe kohal!

Kõik on uus septembrikuus ja selles rütmis tuksub ka Bestsales müügiveeb, mis käesolevast kolmapäevast tõmbab selga tuliuue kaasaegse rüü.

Eelmisest aastakümnest pärit veteranina on vana Bestsales.ee sait teeninud meid hästi, kuid alates kolmapäevast on tal aeg suunduda lõpuks pensionile ja taanduda uue, Bestsales’i ees, mille värske rüü pole üksnes ilus, vaid võrdselt nauditav nii arvutis, tahvlis kui mobiilis.

Mis ootab ees?

Suvel istutatud seemned on sügiseks kenasti vilja kandnud ja hoo on sisse saanud mitu sarja. Jätkub igareedene “Peab nägema!” filmiblogi, millel käesoleval nädalal ilmub juba üheksas osa ja mis koostöös Kosmos IMAXiga kandub järgmisest nädalast üle suisa “suurele ekraanile”. Ka koomiksisari “EstSales” sukeldub uutesse sügavustesse ja hakkab sealt õngitsema välja episoode koostöös Eesti müügi tipptegijatega, et üheskoos naerda Eesti müügi valukohtade üle. Juba septembrist sünnivadki müügikoomiksid koostöös Müügijuhtimise Aastakonverentsi esinejatega ja kisuvad müügijuhtimise valukohad valguse kätte.

Uued sarjad

Värskete intervjuude äärmiselt soojale vastuvõtule tuginedes hakkabki Bestsales.ee igal neljapäeval tooma lugejateni põnevaid vestlusi müügiinimestega. Eesmärgiks pole külmad küsimuste-vastuste voorud, vaid inimlikud arutelud müügist, inimestest ja elust. Samuti on kiirust kogumas värske rubriik “Hea töö!”, kus tipptegijad jagavad neile osaks saanud silmapaistvaid müügikogemusi. See sari täidab tühimiku meediaturul ja tõstab kvaliteetse müügi pjedestaalile, et tunnustada ja innustada neid, kes müügi mainet kõrgel hoiavad! Lisaks nimetatud projektidele on veel töös mitmeid uusi produktsioone, mis hooaja käivitudes hakkavad järjest lahti rulluma.

Temaatilised kuud

Üheks oluliseks uueks muutuseks saavad olema teemakuud, mis alates sügisest Bestsalesi vallutavad. Olgu teemaks enesehäälestus, müügitehnikad või müügikoosolekud, pühendab Bestsales igale teemale eraldi kuu. Eesmärk on risti-rästi sisu asendada selge programmiga, mis võimaldab teemadesse sukelduda süviti. Lähtuvalt septembri lõpus aset leidvast müügi tippsündmusest, Müügijuhtimise Aastakonverents 2015, ongi septembri teemaks müügijuhtimine, mis toob rohkelt huvitavat temaatilist materjali nii konverentsil esinejatelt kui ka teistelt valdkonna tipptegijatelt.

Vägevad üritused

Lisaks Bestsales ürituste lipulaevadele - Müügijuhtimise aastakonverents ja CRM konverents, on töös ka uusi sündmusi, et anda müügikommuunile veel rohkem põhjuseid kokku tulla, kasvada ja uusi kontakte luua. Vähe sellest, sündmused saavad olema ka palju vahetumalt integreeritud sisusse, moodustades ühtse terviku ja seotud elamuse.

Ja palju muud!

Ja otse loomulikult ei kao kusagile huvitavad müügiteemalised uudised, arvamused ja blogid, mis aitavad jooksvalt hoida kätt pulsil müügiskenel toimuvaga. Seega ootab meid kõiki ees üks põnev hooaeg ja puhas värske lehekülg, mille täitmisele kutsun Sind aktiivselt kaasa lööma. Sinu mõtted, arvamused, ideed ja tagasiside on praegu ja alati väga teretulnud!

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111