Omari Loid • 14 märts 2016

Omari Loid: Palun üks vedel lämmastik ja tahke süsinikdioksiid!

Omari Loid  

Uues “Hea töö!” rubriigis räägib Omari Loid, teadusetendusi korraldava Kolm Põrsakest haldusjuht, Tartu AGA teeninduse heast kvaliteedist ning sellest, kuidas näiteks tahke süsinikdioksiidi või vedela lämmastiku ostmine võib olla päeva üks mõnusamaid osasid!

Teadusetenduse ja -showde üks lõbusamaid osasid on katsed eriti külmade ainetega – vedela lämmastiku ja kuiva jääga (tahke süsinikdioksiid). Tihtipeale on nende ainete hankimine päeva üks meeldivamaid osasid, kuna Tartu AGA teenindusest lahkudes on suu naerul ning mured lahendatud.

Lihtsalt hea teenindus! 

Inimlik suhtlus ja asjalik huumorimeel muudavad klienditeeninduse sujuvaks, kiireks ning, kõige tähtsamalt, meeldivaks kogemuseks. AGA teenindusse sattudes on mind alati koheselt vastuvõetud ning asutud soovi täitma. Külastuse on muutnud esmalt meeldivaks see, et tellimuse täitmise ajal ei pea piinliku vaikuse saatel ootama, kuni saad lahkuda, vaid räägitakse sinuga juttu, nii asjalikku kui ka lihtsalt niisama. Teisalt on väga tähtis olnud erinevatele küsimustele kiire vastamine ning puhas vastutulelikkus. Igale küsimusele on vastus koha peal välja uuritud ning mured on saadud lahendatud.

Omari Loid on teadusetendusi korraldava Kolm Põrsakest haldusjuht.

"Hea töö!" on Bestsales.ee rubriik, kus Eesti firmade tippjuhid ja müügigurud tunnustavad head müüki, mille osaliseks nad on ise hiljuti saanud. Kui ka Sulle on saanud osaks mõni hea müügikogemus, siis kirjuta meile ([email protected]) ja jaga seda terve müügikommuuniga. Tunnustame neid, kes hoiavad müügi maine kõrge!

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111