4 mai 2016

Hea töö, mobile.ee!

Vahur Randveer  

Värskes "Hea töö!” rubriigis kiidab BCS Auto OÜ juhatuse liige Vahur Randveer üht toredat teenust, mis aitab tal oma ärile keskenduda.

Et ma ise igapäevaselt autode rendiga tegelen, on mu parimad kogemused pärit sellest vallast. Meil on tänase seisuga sadakond täisteenusrendile antud sõidukit ning nagu arvata võib, tuleb nende ostmise, hooldamise, kindlustamise ja muu säärasega päris palju vaeva näha.

Ei pea vist lisama, et selleks kõigeks kulub vaeva kõrval ka väga palju aega, mida aga kellelegi meist kunagi kusagilt juurde ei teki. Seetõttu tahaksin kiita üht koostööpartnerit – minu hinnangul parim ja mugavaim viist auto ostmiseks Euroopast on kasutada veebilehte www.mobile.ee pidava OÜ Moneklar abi. Eks ma muidugi saan aru, et kuna ma ostan klientidele rentimiseks autosid mitmeid kordi enam, kui mõni teine klient ning olen ehk seetõttu kuidagi erilise tähelepanu all, kuid siiski auto ostmine mobile.ee vahendusel üsna nauditav protsess. Eks me teinekord muidugi tingime hindade ja tingimuste üle ka, kuid lõppeks oleme siiani alati mõlemaid pooli rahuldava lahenduse leidnud. Kõik võidavad, nagu öeldakse.

Teenus, mida mobile.ee pakub, on minu rendifirmale ülimalt lihtne – pean vaid auto välja valima, nemad teevad kogu töö ise ära – nad kontrollivad auto ajaloo üle, nad vaatavad müüja tausta üle (nii mõnelgi korral on nad kliendile esmalt valitud auto asemel teise samasuguse otsinud, kuna müüja tundus kahtlane), nad ajavad ostu-müügilepingu korda (kaasa arvatud liisinglepingu vajadusel) ja nad toovad auto Eestisse kohale ka. Kõik! Ma ei pea mitte midagi muud tegema, kui ütlema, millist autot ja millistel tingimustel tahan.

Võitsime hiljuti üsna mahuka riigihanke – hakkame Omnivale rentima jahutusseadmetega kaubikuid. Et neid Eestist eriti saada ei ole, toome need Euroopast. Saksa keelt hästi valdav mobile.ee müügikonsultant Erich Reisig teeb minu meelest väga head tööd – uurib järgi auto ajaloo, ajab korda kõik vajalikud dokumendid organiseerib transpordi, registreerib sõiduki jne. Autole järgi minnes võin lihtsalt ostetud autosse istuda ja kohe seda kasutama hakata. Tänan, Erich!

Vahur Randveer on BCS Auto OÜ juhatuse liige.

"Hea töö!" on Bestsales.ee rubriik, kus Eesti firmade tippjuhid ja müügigurud tunnustavad head müüki, mille osaliseks nad on ise hiljuti saanud. Kui ka Sulle on saanud osaks mõni hea müügikogemus, siis kirjuta meile ([email protected]) ja jaga seda terve müügikommuuniga. Tunnustame neid, kes hoiavad müügi maine kõrge!

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111