Müügimeistrite AS

Aadress: Pirni 7, Tallinn, 10617

Telefon: +372 6191 375

E-post: info@telemarketing.ee

Veeb: www.telemarketing.ee

Teenused: Telemarketing

Võta ühendust:

Tarmo Laus, Juhataja, +372 501 8779, tarmo@telemarketing.ee

Kaupo Tiitus, Divisionjuht, +372 509 9130, kaupo@telemarketing.ee

Andrei Koitmäe, Kvaliteedijuht, divisionijuht, +372 510 1432, andrei@telemarketing.ee

Ulvi Vaht, Divisionijuht, +372 5192 1420, ulvi@telemarketing.ee

Egle Tamlak, Divisjonijuht, +372 511 1304, egle@telemarketing.ee

Aasta käive (2017): 2,2 miljonit €

Töötajate arv: 200+

Teenused: • Toodete või teenuste aktiivne müük valitud sihtgrupile

• Andmebaaside korrastamine ja täiendamine

• Otsepostituskampaania toetus

• Potentsiaalsete klientide leidmine

• Küsitluste teostamine, küsimustike koostamine

• Professionaalse turu-uuringu tehniline läbiviimine

• Valitud sihtgrupile vajaliku info kiire edastamine

Konkurssidel võidetud auhinnad: Äripäeva Turunduse TOP 2013, otseturunduse kategooria, III koht

Äripäeva Turunduse TOP 2010, otseturunduse kategooria, III koht

Miks valida Müügimeistrite AS: 1996. aastast tegutseva ja Baltikumi suurima tegijana on meil kogemusi ja teadmisi, et igale kliendile tema vajadustest lähtuvalt parimat lahendust pakkuda. Ettevõtte suurus võimaldab meil väga lühikese aja jooksul läbi viia väga mahukaid ja kiirust nõudvaid projekte. Oskame leida lahenduse enamikele telefonimüüki puudutavatele teemadele. Vajadusel salvestame kõik telefonikõned ja edastame need koos muude vajalike andmetega. Kui me parimat lahendust leida ei suuda, anname lihtsalt nõu, mida antud olukorras teha võiks või tuleks - ja seda absoluutselt tasuta!

Tehtud tööd: Viime läbi projekte väga erinevates valdkondes: finants ja kindlustus, telekommunikatsioon, perioodika- ja raamatumüük, koolitused ja seminarid, küsitlused ja uuringud, erinevatele toodetele ja teenustele potentsiaalsete kliendite otsingud ja lihtsalt info edastamine, baaside täiendamine ja puhastamine jne.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee