Tele2 Eesti AS

Aadress: Valukoja 8, 10151 Tallinn

Telefon: + 372 517 9964

Veeb: tele2.ee

Blogi: tele2.ee/blogi/kodu

Facebook: www.facebook.com/tele2eesti/

Teenused: Telekommunikatsioon

Võta ühendust:

Kertu-Kätlin Käis, Kommunikatsioonijuht, +372 529 7290, [email protected]

Konkurssidel võidetud auhinnad:

Kuldmuna 2018 – aasta parim telereklaam

Kuldmuna 2018 – aasta parim reklaamikampaania

Hõbemuna 2018 – hõbemuna äriklientidele mõeldud firmakingituse eest

Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbemärgis (2017)”Unistuste tööandja 2018” konkursi finalist

Kuldmuna 2016 – aasta parim telereklaam

Pronksmuna 2016 - pronksmuna maailma moodsaima 4G võrgu lansseerimise eest LTE-s

Teenused:

Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis pakub soodsaima hinnaga kvaliteetseid telefoni-, mobiiltelefoni- ja kaabeltelevisiooniteenuseid 9 riigis ning meil on 13 miljonit klienti.

Tele2 Eesti pakub alati parima hinnaga kvaliteetseid mobiil- ja andmesideteenuseid nii era- kui äriklientidele. Eestis osutatakse mobiil- ja andmesideteenuseid ligi 504 000 kliendile. Ettevõtte juhtimisel lähtume Tele2 põhiväärtustest ja meie eesmärk on pakkuda kõrge kvaliteediga mobiilside- ja internetiteenust turu parima hinnaga.

Tele2 Eesti tegevusvaldkonda kuulub ka kõrgkäideldavate sidelahenduste osutamine riigi- ja erasektorile. Lisaks andmeside transmissiooni pakkumine operaatoritele, andmekeskustele, sisuteenuste osutajatele, pankadele ja teistele suurematele äriklientidele.

Tele2 missioon: Meie eesmärk on esitada väljakutseid, tegutseda kiiresti ja pakkuda laia valikut internetil põhinevaid teenuseid taskukohase hinnaga.

Tele2 visioon: Tele2 visioon on muuta igapäevaelu lihtsamaks ja võimaluste rohkemaks, ühendades turvaliselt inimesi, ettevõtteid ja seadmeid.

Mille poolest erineme:

Oleme panustanud mugava tööõhkkonna olemasolusse, kus me ei suru töötajaid raamidesse, vaid anname otsustusvabaduse ning julgustame välja tulla ideedega. Peame oluliseks vastastikust usaldust. Jan Stenbeckil, kes rajas Tele2, oli anne muuta võimatud olukorrad suurteks võimalusteks – ta julges vastu astuda monopolidele. Ta ei teinud mitte võimalikuks vaid telekommunikatsiooniteenuste kasutamise, vaid vabastas miljoneid inimesi ebaõiglasest hinnapoliitikast. Sellest on välja kasvanud ka meie ettevõtte põhimõte ja töökeskkond – Tele2 on väljakutseid ja võimalus täis ettevõte. Usume, et rahuldav pole piisav ning tulemus peab olema suurepärane. Meie valdkonna ja klientide nõudlus on pidevas muutumises.

Läheneme oma klientidele alati personaalselt ja individuaalsete pakkumiste abil saame alati pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi. Innovaatilised uued tooted, uuenduslikud lähenemised ja ettevõttesisesed kõrgetasemelised müügi- ja arveldussüsteemide programmid aitavad igapäevaselt kaasa parimale klienditeenindusele.

Tehnilise Järelevalve Ameti detsembri 2017 ja jaanuari 2018 mõõtmistulemuste andmetel pakub Tele2 parimat 4G levi Eestis. See tähendab parimat leviala ja suurimat maksimaalset kiirust üle kogu maa.

Vastutustundlik ettevõte:

SOS Lasteküla ja Tele2 sõlmisid järgmiseks kaheks aastaks koostöölepingu, mille kohaselt katab Tele2 organisatsiooni mobiilsidekulud.

Tele2 toetab Eesti Vabariigi juubeliaastal "Teeme Ära 2018" talgupäeva korraldamist.

Oleme koostööpartneriks Rahvusooperile Estonia, kellele kinkisime korteri, kus saavad elada kuulsad külalissolistid, dirigendid ja lavastajad.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111