autor puudub • 30 jaanuar 2019

Marmel Kinnisvara pakub tasuta tippkoolitusi ja finantsvabadust

Hoogne ja nooruslik Marmel Kinnisvara otsib maaklerit: tasuta tippkoolitused ja finantsvabadus

Sa ei pea olema inimsoo meistriteos, vaid parim versioon iseendast. Me hindame Sinu algatusvõimet, teotahet, suhtlemisoskust ja julgust silma paista. Sinu siiras soov pakkuda kliendile asjalikku ja personaalset kinnisvara ostu-, müügi- ja renditeenust on alustuseks täiesti piisav. Veel parem, kui oled juba müügitööd sisemise kirega teinud, väikse edumaa saad siis, kui omad varasemat töökogemust kinnisvarasektoris. Ja ära unusta – maakleri amet on elustiil!

Mida Marmel Kinnisvara maaklerile pakub? Me avame Sulle karjääriukse kinnisvara põnevasse ja võimalusterohkesse maailma: kaasame Sind meie mentorprogrammi, koolitame parimate asjatundjate käe all, pakume ühisüritusi ja motivatsioonipakette, samuti motiveerivat ja moodsat töökeskkonda Tallinna südalinnas. Piisavalt, et luua endale finantsiliselt kindel tulevik.

Marmel Kinnisvara eristub teistest kinnisvarabüroodest hoogsama ja leidlikuma turunduse poolest. Siht on uudselt mõelda ja fokusseerida ennast täielikult kliendile, et klient leiaks selle, mida ta tegelikult otsib. Marmel loob kliendisuhteid kogu eluks.

Miks Sulle meeldib Marmell Kinnisvaras töötada?

Janely Buht, Marmel Kinnisvara müügipartner: Inimestega suhtlemine ning koostöö on alati olnud minu kirg, mis paneb silmad särama! Ma naudin seda, kui minu töö toob inimestele naeratuse näole. Kui kellegi jaoks on kinnisvara müümine tüütu ja aeganõudev tegevus, siis mina teen seda suurima hea meelega.

Mul on hea meel, et olen müügipartner just Marmel Kinnisvaras. Meie eesmärk on tõsta kinnisvaramaaklerite mainet, pakkudes professionaalset ja kvaliteetset teenust. Soovime olla oma ettevõttega number üks valik kliendile kinnisvaraturul. Personaalne kliendisuhtlus on tee tulevikku!

Meie anname õnge, kala püüad ise!

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111