autor puudub • 4 veebruar 2019

Äriinimesi oodatakse tasuta IT-seminarile

Kodumaine IT-firma Datafox korraldab Tallinnas tehnoloogiaseminari “IT = Sinu äri”, kus esmakordselt toimuvad paralleelsessioonid nii IT-valdkonna spetsialistidele kui ka äriinimestele. Neljapäeval, 14. veebruaril Metropol Spa Hotellis toimuv seminar on kõigile osalejatele tasuta.

Foto:

Datafoxi tegevjuhi Marko Külaotsa hinnangul on tänu tehnoloogia arengule kõigist ettevõtetest saamas IT-ettevõtted. “Järjest enam osalevad ärijuhid ja spetsialistid erinevate IT-lahenduste planeerimisel ning loomisel,” rääkis Külaots. “Heaks näiteks on pealinna kõige uuem kaubanduskeskus T1 Mall of Tallinn, kus uue põlvkonna võrgulahenduse tellimisel olid lisaks IT- ja haldusspetsialistidele laua taga ka müügiosakond ja turundusosakond, kel olid omad soovid rajatavale võrgule. Piirid äri ja tehnoloogia vahel aina hägustuvad, millest tekkiski mõte korraldada IT-seminar just äriotsuste langetajatele, juhtidele ning haldus-, müügi- ja turundusspetsialistidele.”

14. veebruaril peetava seminari äriinimeste sessioonil teeb avaettekande Tiit Maalman Microsoftist. Ta räägib koostööst ja turvalisusest kaasaegses ärikeskkonnas ning sellest, kuidas Microsoft ise oma äriprotsesse efektiivsemaks muudab.

Küberkaitse ja klienditeeninduse automatiseerimine

Seejärel võetakse kõne alla küberrünnakud, lähtudes sellest, et andmekaitse ei ole IT-küsimus, vaid hästi korraldatud kooslus inimestest, reeglitest ja tehnoloogiast. Infoturbe eksperdid annavad kuulajatele nõu, kuidas on lihtsate vahenditega võimalik oma organisatsiooni kaitsta küberrünnete eest ning hoida tänu sellele ära suured ärikahjud.

Siis räägib kanaliüleseid kontaktikeskuse platvorme tootva Zendeski strateegiliste klientide haldur Patrick Renger, kuidas lõpetada klientide eksitamine ja saada ettevõtteks, keda kliendid armastavad. Zendesk aitab erinevates majandusharudes tegutsevatel firmadel parandada nende teeninduskogemust ning pakub moodsaimad tööriistu kliendilojaalsuse tõstmiseks. Oma kogemustest Zendeski lahenduse juurutamisel räägib Triin Lätte, kes juhib Eesti suurima koduelektroonika müüja Euronicsi kõnekeskust ja e-poodi.

Kogemuslood jätkuvad HP Enterprise gruppi kuuluva ettevõtte Aruba esindaja Jukka Maki esinemisega. Ta kõneleb uude kaubanduskeskusesse T1 loodud dünaamilisest võrgulahendusest ning võrguandmetest, mis aitavad kasvatada äri ning teha teadlikke äriotsuseid.

Teenustepõhise IT uued arengud ja outsouringu nipid

Seminari lõpuosas annab Datafoxi teenuste valdkonna juht Kristjan Ok ülevaate teenustepõhise IT (ITaaS) uutest arengutest. Ta vaatab Datafoxi enda tugi- ja pilveteenuste köögipoolele, kuidas teenuseid osutatakse ja mis lahendusi kliendi maksimaalse rahulolu tagamiseks kasutatakse.

Sündmuse lõpetab Datafoxi arendusüksuse juhi Rainar Üti esitlus IT-projektide outsourcingust. Rainar jutustab, milliseid projektijuhtimis- ning tasustamismudeleid on olemas, milliseid “räpaseid trikke” outsourcing-firmad võivad kasutada ning toob näiteid elust enesest, kuidas teenuseid väljast tellides kulusid kokku hoida ning see enda kasuks tööle panna

Seminar “IT = Sinu äri” toimub Tallinnas Metropol Spa Hotellis neljapäeval, 14. veebruaril kell 12-17.00 ning see on kõigile osalejatele tasuta. Seminaril osalemiseks saab registreeruda veebilehel www.datafox.ee/it-seminar

Kuuendat aastat tegutsev Datafox on täielikult kodumaisel kapitalil põhinev IT-ettevõte. Datafox pakub üle Eesti IT-taristu tugi- ja haldusteenuseid, andme- ja serverikeskuse lahendusi, tarkvara, infosüsteeme ja kommunikatsioonilahendusi pilveteenusena ning võrgu- ning IT-turvalisuse teenuseid. Igapäevaselt on ettevõtte hallata ligi 1500 tööjaama, 250 serverit ja andmehoidlat ning kümneid IP-põhiseid kommunikatsioonilahendusi, turvalahendusi, klienditeeninduse süsteeme ja pilveteenuseid. Mullu 3,7 miljonit eurot käivet teeninud ettevõte annab tööd 17 inimesele.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111