Mamiboti eesmärk on saavutada Eestis robot-tolmuimejate turul liidrikoht

Tõenäoliselt pole Eestis ühtki robot-tolmuimejate valikuga kursis olevat inimest, kes ei ole kuulnud Mamiboti kaubamärgist. Iga kuuga tõuseb müüdud Mamiboti toodete arve eelmisega võrreldes silmnähtavalt ning Mamiboti brändijuhi Maarius Tiitsu hinnangul pole kaugel aeg, kui ollakse Eestis number 1 robot-tolmuimejate müüja.

Mamibot on nutiseadme teel juhitav robot-tolmuimeja, mille eelisteks on pikk aku kasutusaeg, väga vaikne mootor ning võimekus puhastada lisaks siledatele põrandatele ka vaipasid. Samuti suudab tolmuimeja ronida üle kuni 1,5-sentimeetristest takistustest nagu lävepakud ja liistud. Lisaks on robotil olemas põrandapesufunktsioon, tänu millele saab pinnad eriti puhtaks.

„Mamibot on leidnud turul oma koha ning seda ühelt poolt tänu muidugi tema funktsionaalsusele ja kvaliteedile, aga teisalt usun, et boonuseks on meie konkurentidest erinev lähenemine potentsiaalsetele ostjatele,” ütleb Tiits. „Oleme loonud uudse lähenemise, tehes julgelt reklaami ja tarbijamänge nii sotsiaalmeedias kui ka blogijate ja läbi teiste tuntud inimeste veebisaitide, samuti televisioonis, raadios ja trükimeedias.”

Mullu avati Rocca al Mare ja Kristiine kaubanduskeskustes esinduskauplused, kus inimesed saavad roboteid oma silmaga näha, katsuda, nende häält kuulata ning võimekust testida. „Internetisaitidelt võib ju leida soodsa hinnaga tehnikat, kuid kui sellel puudub klienditugi ning kaupa enne kättesaamist testida ei saa, võib ebaõnnestunud ost väga õnnetuks teha. Paras närvikulu tabab internetist tellijaid ka garantiimure või ostu tagasisaatmise puhul. Mamibotiga sellist asja ei ole – meilt saate kauba kohe kätte, klienditugi on Eestis kohapeal olemas ning pretentsioonide osas kaitseb ostjat kohalik seadus,” räägib Tiits.

Lähiajal on plaanis avada veel kolm Mamiboti esinduskauplust, mis aitab kindlasti liidripositsiooni saavutamisele palju kaasa. Lisaks on ettevõttel plaanis avada e-pood ka Soomes klientidele. „Oleme seitse aastat Eestis olnud ja kuna siin on nii hästi läinud, leiame, et on õige samm astuda veel üks samm edasi ning hakata Mamibot’e müüma ka Soome, Läti, Rootsi ja Taani turul,” ütleb Tiits.

Mamiboti volitatud müüja Eestis ja Soomes on Goldstar Eesti OÜ, mis esindab rahvusvaheline kontserni Polti keskkonnasõbralikul viisil valmistatud innovatiivseid kodumasinaid, sealhulgas väga laias valikus aurupuhastisüsteeme ning Mamibot robot-tolmuimejaid. Itaalias asuva peakorteriga ettevõtte tütarettevõtted ja edasimüüjad tegutsevad enam kui 50 riigis üle maailma.

www.polti.ee

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111