Äripäeval veeb müügi- ja ekspordijuhtidele

Õige vastus on, et täna avalikuks läinud Äripäeva müügi- ja ekspordijuhtidele suunatud teemaveebist bestsales.ee.

Uudised teemaveebis bestsales.ee on suunatud ettevõtlikule vastutajale, kelle töö on seotud ekspordi ja müügiga, selle planeerimise, läbi viimise ja kontrolli pidamisega. Ettevõtjatele ja tippjuhtidele, kelle vastutusalasse kuulub ettevõttes müük. Kõigile väikefirmade juhtidele, kes on ise oma ettevõtte esimüüjad.

Bestsales.ee ambitsioon on olla Eesti juhtiv müügi- ja ekspordiuudiste veebisait. Ta hakkab kajastama ekspordi ja müügi valdkondade edulugusid ja ka läbikukkumisi, millest õppida. Sündmusi ja suundumusi. Töökuulutusi.

Ma kutsun kõiki selle valdkonna insider'eid üles koonduma ning teavitama mind ja seega ka avalikkust rohkem sündmustest müügi ning ekspordi valdkonnas.

Samuti jään ma edasi korraldama müügi- ja ekspordiga seotud konverentse ja seminare ning kutsuma oma lugejaid hommikukohvidele. Minu teine suur soov on kujundada Best Sales ka Eesti suurimaks müügi- ja eksporditeemaliste konverentside ja -konkursside korraldajaks.

Panen teile tutvumiseks ka ühe konverentsi ja seminari, mis ma juba neil teemadel korraldanud olen. Siin konverents „Kuidas välja vahetada müügijuhtimise- ja kliendihaldustarkvara?“ ning seminar „Kuidas näpujälg ja ID-kaart edendavad kaubandust?“.

Bestsales.ee loob ka oma uudiskirja, mis hakkab käima ühe korra nädalas. See saab olema väga asjalik ja väga puhas list, millel on hea maine ja kus liitumine on vabatahtlik. Bestsales.ee uudiskirjaga saab juba liituda: http://www.bestsales.ee/NewsletterSubscribe.aspx

Samuti on Best Salesil Facebookis juba olemas oma sõbrad. Neid on tänase seisuga 83. Liitu meie klubiga aadressil https://www.facebook.com/bestsalesee

Ja muide, lisaks araablastele otsivad hetkel minu vastutusalas oleval veebilehel eestlaste kontakte ka iisraellased, argentiinlased, grusiinid, ameeriklased, valgevenelased, türklased, jne, jne

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548
Kerli Vau
Kerli VauReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 550 2861
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884