ETK pakub Priit Põldoja firma abil pankadele konkurentsi

ETK-l valmis koos Priit Põldoja ja Jan Andersoo finantseerimisvõimalusi pakkuva ettevõttega COFI AS uus pankadest sõltumatu kaardilahendus Säästukaart Pluss, mis käivitub homme, teatas ettevõte.

8. detsembrist käivitub ETK Finantsi loodud Eestis ainulaadne ja pankadest sõltumatu kliendikaardi makselahendus, mille kaudu ühendatakse kaartide väljastamine, Säästukaardi boonusprogramm, kaardimaksete vahendamine ning eraklientide finantseerimise lahendus.

Siiani on jaekaupmehed ostnud oma kliendikaardiga seotud maksekaardi teenuse sisse pankadelt, kuid Säästukaart Plussiga teostatud kaardimakseid teenindab otse ETK Gruppi kuuluv ETK Finants.

ETK juhatuse esimehe Kati Kusmini sõnul on ETK Grupp ehitanud üles oma kliendikaardiga seotud makselahenduse, mis toimib pankadest sõltumatult. Kusmini sõnul aitab uus boonusprogramm ning uuenenud Säästukaart pakkuda tarbijale senisest laiemat teenuste valikut ning muuta arveldamise kliendile mugavamaks. „Nüüdsest piisab ETK Grupi kauplustes oste tehes vaid ühest kaardist – Säästukaart Plussist,“ lisas Kusmin. 

„Säästukaart Plussi näol on loodud alternatiiv pangakaartidele. Sellega on võimalik maksta sooritatud ostu eest, koguda boonuspunkte, saada kaupadelt soodustusi, võtta kaupluse kassast välja sularaha ja soovi korral maksta suuremate ostude eest pikema aja jooksu,“ selgitas ETK Finantsi juhatuse esimees Piret Paulus. 

Hetkel on Säästukaardi omanikke üle 345 000. Pauluse hinnangul võiks nendest umbes 80 000 inimest olla huvitatud ka uue finantsteenuse kasutamisest läbi Säästukaart Plussi püsikliendiprogrammi. Uue ning pankadest eraldiseisva kaardilahenduse käibeks prognoosib Paulus 100 miljonit eurot. 

Samaaegselt Säästukaart Pluss maksekaardi turule tulekuga käivitub ETK Grupi kauplustes ka uus boonusprogramm. Kõiki Säästukaardi omanike premeeritakse püsikliendikaardi kasutamisel boonuspunktidega, mida on võimalik hiljem kasutada ostude eest tasumiseks ETK Grupi kauplustes.  

Igale Säästukaart Pluss püsikliendikaardi omanikule määratakse limiit, mille ulatuses saab ta kaarti makseteks või sularaha väljavõtmiseks kasutada. Limiiti saab tagastada kas otsekorraldusega või siis kliendi enda poolt teostatava pangaülekandega. Llisaks saab kaarti kasutada ka ettemaksukaardina, mis aitab ETK klientidel kulusid veel paremini kontrolli all hoida. 

Säästukaart Pluss on kõikides ETK Grupi kauplustes kehtiv kaart, millega on võimalik maksta sooritatud ostu eest, koguda boonuspunkte, saada kaupadelt soodustusi, võtta sularaha otse kaupluse kassast ning suuremate ostude korral maksta summa osade kaupa. Boonuspunktid kantakse kliendi kontole järgmise kuu 6. päevaks ning nendega on võimalik tasuda ostude eest ETK Grupi kauplustes. Uut Säästukaart Plussi on võimalik taotleda alates 8. detsembrist. 

ETK Finants AS on ETK Grupi ja COFI AS’i poolt asutatud ETK klientidele ja tarbijateühistute liikmetele erinevaid finantseerimisvõimalusi pakkuv ettevõte, mille tegevjuhiks on Piret Paulus. ETK Finantsi eesmärk on pakkuda praegustele ja tulevastele ETK Grupi kaupluste klientidele ja Säästukaardi omanikele ning tarbijateühistute liikmetele uusi häid rakendusi finantsteenuste osas ning teha need teenused eestimaalastele paremini kättesaadavaks. 

COFI AS on Priit Põldoja ja Jan Andersoo loodud uus finantseerimisvõimalusi pakkuv ettevõte. COFI eesmärk on aidata jaekaupmeestel pakkuda oma klientidele mugavaid makse- ja finantseerimislahendusi. 

ETK on kohalikul kapitalil põhinev Eesti suurim toidu- ja esmatarbekaupade jaemüügigrupp, kuhu kuuluvad Maksimarketi, Konsumi ning A ja O kauplused kõikjal Eestis. Gruppi kuulub 19 tarbijateühistut üle Eesti, kokku 366 müügiüksusega. ETK Grupi 2010. aasta netokäive oli ligi 360 miljonit eurot. Gruppi kuulub 19 tarbijateühistut üle kogu Eesti, kokku 366 müügiüksusega. ETK püsikliendiprogrammiga Säästukaart on liitunud üle 345 000 inimese.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt