Jaga lugu:

Kolm üllatust "Seaduskuuleka müügi" seminarilt

Kaubanduskeskustes aktiivmüük ehk siis pensionifondide või telekommunikatsiooni teenuse pakkumised ja kontaktide kogumine on täiesti seaduskuulekas.

Samal ajal oluliselt vähem kliendi privaatsust häirivad võimalused, nagu näiteks eraisikust kliendile helistamine või veelgi  leebem müügipakkumine e-maili teel, on peaaegu igal juhul keelatud, kui puudub kliendi eelnev kirjalik nõusolek.

Kui kliendid annavad mingil moel oma kontaktandmed (näiteks tarbijamängudes) ja sedelil on olemas tekst, mis annab loa nende andmete kasutamiseks müügipakkumiste tegemisel, siis ei pea selline luba olema kliendi poolt allkirjastatud.

Üldiselt teatakse, et elektrooniline müügipakkumine töömeilile peab olema varustatud võimalusega edaspidi sellistest pakkumistest loobuda. Vähem on teada see, et igasugune kirjavahetus, kus muu info sees võiks olla viide müügipakkumisele (näiteks; Kas olete sellele üritusele juba regitreerunud?), toob samuti kaasa kohustuse lisada vastav viide müügipakkumistest keeldumise võimaluse kohta.

 

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee