Jaga lugu:

Tasku Keskuses külastajaid 30% rohkem

Värskelt Tartu parimaks ettevõtteks valitud Tasku Keskuse turundus- ja kommunikatsioonijuht Kristel Tannik usub, et neile tõi austava tiitli väga hea koostöö kaubandusettevõtetega ning klientide rahulolu teenindusega.

Tartu valis juba 15. korda aasta parimat ettevõtjat. Tänavu osales konkursil 141 ettevõtet ning 6 asutust ja organisatsiooni. Kuni 9 töötajaga ettevõtetest tunnistati möödunud aasta parimaks Tasku Keskus.

Kristel Tannik märgib, et konkreetseid kriteeriume või reeglistikku pole antud konkursi osas välja toodud. "Aga mõistagi oleme väga rõõmsad selle tunnustuse üle," kommenteerib ta sündmust.

"See saavutus on mitmeaastase töö tulemus - möödunud aasta oli kolmest tegutsemisaastast esimene kasumis aasta Tasku keskusele. Peamiselt mõjutas seda  rentnike hea kooslus ning õnnestunud kampaaniad, mis suurendasid ka külastuste ja käibe tõusu keskuses," toob ta välja peamised edutegurid.  Külastuste arv kasvas Tasku Keskuses võrrelduna 2010. aastaga 30%, üürnike käibe tõus oli aasta varasemaga võrreldes 47%.

"Kahtlemata on tegemist kõigi rentnike hea panusega - müüginumbrite taga on ikkagi inimesed," viitab Tannik

Kaubanduskeskuse edu saab mõõta eelkõige läbi klientide rahulolu. Kristel Tanniku sõnul on nad viimasel ajal teinud nii kliendirahulolu- kui klienditeenindusuuringuid. "Üldkokkuvõttes on nii külastajad kui klienditeeninduse hindajad meile andnud erinevates kategooriates tublisti üle keskmise hinnangu. Parimaks rahulolumärgiks on siiski lojaalsed kliendid, kes külastavad meid sageli ning kelle esimene valik oste sooritades on Tasku," kommenteerib ta uuringute tulemusi.

AS Tasku Keskus on tööl 6 inimest. Keskuses on kaubanduspinda 13 500 m2 (sh üldpinnad) ja 47 üürnikku. Lisaks on Tasku Keskuses büroopinda 11 300 m2, millel tegutsevad 21 üürnikku. Keskuses asub ka 2500 ruutmeetrine kino.

 "Me tahame tõesti anda oma panuse Tartu linnasüdame atraktiivsemaks muutmiseks," viitab Kristel Tannik lõpetuseks Tasku Keskuse peamisele eesmärgile.

Tartu parimateks ettevõteteks tunnistati  lisaks Tasku Keskusele veel aktsiaselts A. Le Coq ja  Fortumo OÜ. Suurim eksportija oli 2011. aastal AS Lemeks ja suurim investeerija AS SEBE, kes lõi ka kõige enam töökohti. 

Rohkem infot Äripäeva online uudiste lehel SIIN

 

 

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee