Jaga lugu:

Meie psühholoogiakonverents "Inimeseks olemise kunst"

Müügitöös on üheks takistuseks müügitöötaja ise oma hirmude ja tabudega. Siiski on meie kohustus säilitada ärieesmärkidest hoolimata inimlikkus. Oodatud on müügirahvas, nende tugiisikud ja juhid.

Psühholoogiakonverents "Inimeseks olemise kunst"

18.detsember kell 9.30-16.30Kaval Antsu talu Toompuiestee 23 (Von Stackelbergi hotelli konverentsikeskus)

VÄLJA MÜÜDUD! REGISTREERIMINE TOIMUB OOTELEHELE.

Registreerimiseks täitke vorm SIIN või helistage 6 670 411 või kirjutage aira.tammemae@aripaev.ee

Programm

9.30 kogunemine ja hommikukohvi

9.50 konverentsi tervitussõnad, modereerib Best Salesi toimetaja Aira Tammemäe

Lapsepõlve mütologiseeritakse, see oli ilus aeg. Samas ainult vähesed psühholoogid peavad lapsepõlve õnnelikuks (Freudi mõjul). Lapsele omistatakse siirust, loovust ja uudishimu, mis hiljem haihtub. Laps ei vääriks nagu  usaldust, täiskasvanu jah. Ehk tahab inimene välja saada ebausaldusväärsest staatusest, kardab  näida lapselik. Kuidas säilitada endas lapsemeelsus? Kas see on vajalik või hoopis ohtlik?

10.00 psühholoogiaprofessor Voldemar Kolga „Lapseks olemise kunst”

10.45 Microsofti juht Rain Laane „Kuidas tervislikult läbi kukkuda?”

Kui tahad olla edukas, ei saa ebaõnnestumistest hoiduda. Edukad inimesed eristuvad võime poolest läbikukkumised selja taha jätta ning uuesti ja uuesti otsast alustada. Kuidas ebaõnnestuda nii, et kahjustused ei halvaks liikumisvõimet? Inimese jaoks ei ole see lihtne. Ta mõtleb liiga palju.

11.30 Müügivaldkonna särav koolitaja Olga Meinson  „Inimlikkus müügis- kui palju see maksab?”

Müüa tuleks alati nii, nagu müüksid parimale sõbrale. Märksõnad on vastutustunne, hoolimine, ühine tulevik. Sõnades on see nii elementaarne, tegudes aga hoopis haruldane. Miks on inimlikkus müügis nii raske tulema ja kerge kaduma?

12.15 lõuna

13.15 psühholoog ja Tavidi juht Alar Tamming „Mis toimub meie ajus?” Millised on inimese enda võimalused suunata oma ajus toimuvaid protsesse? Juttu tuleb ajulainetest ning muutunud teadvuse seisunditest ning sellest, kuidas erinevaid seisundeid ise juhtida. Meie käes on vahendid muuta negatiivne positiivseks. Aga lihtne see ei ole.

14.00 psühholoog Kristel Rannamees „Unenäod, kui alateadvuse autoportree” Kuidas läbipõlemise äärel olevas ratsionaalses vasaku ajupoolkera lääneühiskonnas säilitada isiklikku sisemist tasakaalu? Võti peitub parema ajupoolkera kaasamises tunnetuslikul teekonnal iseendasse. Ehk lihtsamini öelduna liikuda mõtlemisest tunnetusse. Või peast südamesse. Kas unenägude kaudu on võimalik jälile saada ohtlikule stressile? Kas on võimalik  stressoreid tuvastada läbi kordusunenägude?

14.45 energiapaus

15.15 meelerännakute treener Mikk Sarv „Põlisrahvaste hingetarkus tänapäevases ühiskonnas” Juttu tuleb viieastmelisest toimimisejadast, kus neljandaks astmeks on tegudest võrsuvad lood ehk hingamine. Sellest hingamisest omakorda sõltub nii üksikisiku, kogukonna kui ettevõtte käekäik. Oskus juurtega jõudu ammutada ei tähenda tagasiminekut primaarsesse ühiskonda. Küsimus on siiski selles, kuidas iidset tarkust argielus ära kasutada. Milline on selle tarkuse tähendus täna?

16.00 uitaja Fred Jüssi „Vaikuse jõud”

Selles viimases mõtiskluses otsime vaikuse häält. Vaikust on võimalik kuulda, sellel on oma heli. Vaikuse kõige suurem vaenlane on müra. Just seda on meie ümber liiga palju.

Osalemistasu 240 eurot+km

Registreeruda saabSIIN või telefonil 6 670 411 või aira.tammemae@aripaev.ee.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee