Aira Tammemäe • 30 august 2012

Starmani juhtkonnas toimub verevahetus

Septembri lõpus lahkub Starmanist teenindus- ja müügidirektor Jaano Inno. Tema asemele astub Tele2 Eesti endine juhatuse esimees Toomas Tiivel.

Toomas Tiivel asub alates 3. septembrist tööle ASi Starman juhatuse liikmena, kelle vastutada on Starmani klienditeeninduse valdkonna töö korraldamine.

 Tiiveli peamiseks ülesandeks on arendada Starmani klienditeenindusüksusi ja tagada klientide rahulolu oma teenusepakkujaga. “Otsustasin Starmani pakkumise vastu võtta, sest kiiresti muutuv telekommunikatsiooni valdkond on mulle alati huvi pakkunud. Starmani kui Eesti ühe juhtiva teenindusettevõtte klientide murede ennetamine ja lahendamine on ülesanne, millega loodan oma senisest kogemusest lähtuvalt edukalt hakkama saada,” lausus Tiivel. Toomas Tiivel töötas Bauhofi tegevjuhina alates 2011. aasta suvest. Aastatel 2005-2011 juhtis Tiivel mobiilsideoperaatori Tele2 Eesti tööd ja aastal 2004-2005 Hansapanga turundusüksust. 

Starmani senine teenindus- ja müügidirektor Jaano Inno lahkub oktoobri alguses ametist. Inno rõhutab, et aktiivmüük ei ole olnud Starmanis tema ainus vastutusvaldkond. "Isegi suurem hulk inimesi on minu alluvuses töötanud tavateeninduse ja tehnilise teeninduse valdkondades. Nende juhtimine on isegi keerulisem, kui müügi juhtimine. Loomulikult oli minu eesmärk ka nende üksuste muutmine müügikeskseks," selgitab Inno.

Viimase seitsme aasta jooksul on Starmani müügiorganisatsiooni struktuuris toimunud palju muutusi. "Oleme teenindusdivisjoniga ühendanud klientide juures käivad tehnikud ja aktiivmüügi üksuse ning lõpetanud vastava allhanke," kommenteerib Inno. 

Hetkel töötab Starmani teenindusdivisjonis üle 170 inimese, mis on ligikaudu kaks kolmandikku kogu Starmani töötajate arvust. Inno lahkumine mõjutab arvestatavat osa Starmani meeskonnast. 

Inno asemel 3.septembril Starmanis tööle asuv Toomas Tiivel pälvis Äripäeva tähelepanu selle aasta aprillis. Siis sai avalikuks uudis, et Tiivel ostis pärast Tele2-st lahkumist viiendiku reklaamiagentuurist DDB Eesti, mis pakkus aastaid teenust Tele2-le. Tele-2 uus juht lõpetas koostöö agentuuriga. Äripäev selgitas antud lugu tehes välja, et Tiivel ei lahkunud Tele2 juhi kohalt möödunud kevadel omal soovil ja isiklikel põhjustel, nagu ta seni oli avalikult öelnud. Põhjus peitus hoopis omanike rahulolematuses ning konfliktis Tiiveli ja Tele2 Kesk-Euroopa ja Euraasia juhi Niklas Sonkini vahel.

AS Starman on Eesti juhtiv koduste kommunikatsioonilahenduste pakkuja, mille teenused jõuavad rohkem kui 560 000 koduni kõikjal üle Eesti. Ettevõte pakub televisiooni-, interneti- ja telefoniteenuseid ning edastab telepilti lisaks ka maapealse leviga digitelevisiooni ZUUMtv vahendusel.

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111