Aira Tammemäe • 30 august 2012

Tiivel ootas Bauhofis konkurentsikeelu lõppu

Septembri algusest asub Starmani juhatuse liikme ja klienditeeninduse valdkonna juhina tööle Toomas Tiivel. Bauhofi juhtimise aeg jäi tal napiks. 

"Jah, mul oli aastane konkurentsikeeld," viitab Tiivel võimalikule põhjusele, miks tema Bauhofi juhina töötamise aeg jäi nii napiks. "Starmaniga rääkisime läbi päris pikalt, lõplikult said detailid paika juuli alguses," lisab ta.

Tiivel juhtis Bauhofi möödunud aasta 5. septembrist. "Minu viimane tööpäev Bauhofis oli 17. august. Vandenõuteoreetikutele pean pettumuse valmistama, kuna lahkumine oli sõbralik ja minu enda initsiatiivil. Põhjuseks Starmani pakkumine. Bauhofil läheb praegu väga hästi ja oleme aasta jooksul oma turuliidri positsiooni kasvatanud," kommenteerib Tiivel lahkumist.

Hetkel ta Starmanis oma tulevase meeskonnaga veel kohtunud ei ole ja seetõttu on tema sõnul ka vara hinnanguid anda ning plaanidest rääkida.Tiivel otsustas Starmaniga liituda, kuna telekomi valdkond on talle jätkuvalt südamelähedane: "Usun, et tänu oma 10-aastasele kogemusele telekomisektoris suudan siin kõige rohkem lisaväärtust luua. Starman on tugev ettevõte ning nad tegid mulle huvitava pakkumise."  

Peale tema lahkumist Tele2 juhi kohalt aastal 2011 sai avalikuks uudis, et Tiivel ostis viiendiku reklaamiagentuurist DDB Eesti, mis pakkus aastaid teenust Tele2-le. See omakorda pahandas Tele2 uut juhti Mindaugas Ubartast.  "DDB-s olen jätkuvalt passiivne osanik ja aitan agentuuri peamiselt strateegiliste suundade seadmisel. Ettevõtte igapäevategevusse sekkun minimaalselt," kommenteerib Tiivel täna oma tegevust reklaamivaldkonnas.

 

 

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111