Aira Tammemäe • 6. november 2012
Jaga lugu:

Nordea Grupi kindlustuspartneriteks saavad Tryg ja If

2013. aastast alustab Nordea Grupp varakindlustusalast koostööd Eestis, Soomes ja Balti riikides If kindlustusseltsiga. Taanis ja Norras jääb Nordea klientidele peamisi kindlustusliike pakkuma Tryg. Nordea ja Trygi kehtiv peamiste kindlustusliikide edasimüügi leping lõpeb 2013. aasta suvel. 

Nordea Grupp viis kindlustuspartnerite leidmiseks läbi põhjaliku turu- ja ärianalüüsi. Balti riikides ja Soomes valiti koostööpartneriks If kindlustus, Taanis ja Norras jätkub koostöö senise partneri Trygiga.“Meil on väga hea meel, et saame oma klientidele pakkuda konkurentsivõimelisi lahendusi koduturgude parimatelt koostööpartneritelt. Mõlemad ettevõtted on usaldusväärsed kindlustusseltsid, kellel on oma turul tugev positsioon ja atraktiivsed pakkumised,” sõnas Nordea Grupi jaepanganduse juht Michael Rasmussen. Uute lepingutega integreeritakse kindlustusteenuste pakkumine Nordea nõustamiskonseptsiooni varasemast suuremal määral, et pakkuda kliendile kõiki vajalikke finantsteenuseid.

“If on Eestis kõikides peamistes kindlustusliikides juhtpositsioonil ning neil on konkurentsivõimelised tooted. Nii If kui Nordea on usaldusväärsed ja pikaaegse kogemusega ettevõtted finantsteenuste turul, kes väärtustavad kliendisuhteid ja tipptasemel teenindust. Usun, et meie koostööst võidavad väga paljud kliendid,” lisas Nordea Eesti juht Vahur Kraft.

Kliendid ei pea uue koostööpartneriga seonduvalt  uusi lepinguid ega kindlustusi sõlmima, olemasolevad jäävad kehtima.

 

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee