Aira Tammemäe • 31. detsember 2012
Jaga lugu:

Äripäeva müügiveebil bestsales.ee 116 750 lugejat

Aasta jooksul on bestsales.ee lehel käinud 116 750 unikaalset lugejat. Pooltest on saanud müügiveebi korduvkülastajad.

Parimatel nädalatel on unikaalsete lugejate arv ületanud 7000 piiri. Päeva vaadatavuse rekord oli 31. oktoober, mil müügiveebi külastas 3354 unikaalset lugejat. Seda eelkõige tänu ülipopulaarseks kujunenud videointervjuule Fred Jüssiga.

Müügiveebil on aasta jooksul kogunenud ligi 1600 Uudiskirja tellijat. Uudiskirja kaudu on müügiuudised iganädalaselt mugavalt kättesaadavad ning lisaks saavad just Uudiskirja tellijad erinevate sündmuste eelmüügi ülisoodsaid pakkumisi. 

Aasta 2012 oli Äripäeva müügiveebile bestsales.ee esimene täispikk tegutsemisaasta. Müügiveeb toodi turule eesmärgiga pakkuda Eesti müügiorganisatsioonidele värskeid müügiuudiseid, müügiteemalisi arvamuslugusid, intervjuusid ja nõuanderubriike. Eraldi tegevussuunaks on müügiorganisatsioonidele mõeldud seminaride ja konverentside korraldamine. Olulisem müügisündmus aastal 2012 oli sügisene Müügijuhtimise Aastakonverents, kus osales 200 müügivaldkonna juhti.

Mõnevõrra üllatuslikult on aastal 2012 bestsales.ee lehelt enim loetud just sündmustega seotud infot. Kõige populaarsemad lood on Best Salesi psühholoogiakonverentsi programm ja sellega seotud ja juba eespool mainitud videointervjuu Fred Jüssiga. Neid on kokku loetud ligi 10 000  korda.

Vaadatavuse edetabelis on kõrgel kohal töökuulutused. Kokku avaldati aasta jooksul 47 valdavalt müügitööga seotud töökuulutust. Arvestades sihtrühma spetsiifikat jõuab tööpakkumine nädalaga ca 4000 potentsiaalse huviliseni.

Bestsales.ee aasta populaarseim originaallugu oli humoorikas ülevaade lahedatest töökuulutustest Eestis ja mujal maailmas.

Veel aasta 2012 populaarseid lugusid:

Augustis avaldas bestsales.ee uudise "Klaassen jätkab kinnisvaraäris ilma Re/Maxi litsentsita". Lugu on loetavuse edetabelis viiendal kohal.

Septembris oli populaarne uudis USA ramatumüüjate sissetulekutest. Lugu "Southwesterni raamatumüüjad teenisid suvega auto ja korteri" on tänaseks kogunud rohkem kui 2000 unikaalset lugejat.

Novembris avaldas Best Sales loo MonaVie liidritest. Artikkel kogus populaarsust nii bestsales.ee kui aripaev.ee lehel. Kokku loeti erinevate veebilehtede kaudu artiklit pea 20 000 korda ning lugu kogus ligi 100 kommentaari.

Videointervjuu Alar Tamminguga , mis avaldati vahetult enne jõule, on tänaseks kogunud juba 3323 vaatajat ning 21 kommentaari.

Best Salesi populaasemad blogijad on Ekke Lainsalu ja Indrek Saul. Viimane arvamuslugu "Lainsalu seitse põrgut" kuulub ka detsembri loetumate lugude hulka. Sauli aastal 2012 enim loetud blogilugu oli "6 fraasi, mida kliendid teenindamisel vihkavad ja armastavad".

Aastal 2013 jätkab bestsales.ee müügiteemaliste artiklite ja uudiste avaldamist ning juba 8.veebruaril toimub aasta alguse suursündmus -Stardikonverents: müük 2013.  Stardikonverentsile registreerus esimese pooleteist nädalaga üle 30 osaleja.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt