Aira Tammemäe • 15. märts 2013
Jaga lugu:

Äripäeva reklaamimüüja kandideerib Bonnier Sales Awards auhinnale

Bonnier Sales Awards – sellise ürituse raames valitakse Bonnier Grupis üle maailma rohkem kui 2000 reklaamimüüja hulgast  parim. Sel aastal sai viie parima hulgas finaali Äripäeva reklaamimüüja Vivian Berg.  Võitja kuulutatakse välja 15. märtsil.

Parimad müügiinimesed valitakse viies kategoorias. Vivian Berg jõudis ainsa eestlasena finaali müügiesindajate grupis. Vivian müüb igapäevaselt reklaame Äripäeva Meditsiiniuudiste väljaandesse. Äripäeva müügiveeb Best Sales uuris Vivianilt, mis teda müügitöö juures võlub.

Milline on olnud sinu kõige keerulisem müük?

Selles töös on iga päev palju keerulisi diile, kuid kõige meeldejäävam oli müüa reklaami kliendile, kes esialgu täielikult välistas Meditsiiniuudistes reklaamimise. Tal oli kindel visioon, et tema sellesse väljaandesse mitte kunagi enda reklaami ei pane. Ma lihtsalt järjepidevalt üritasin temaga suhelda, küll e-kirja, küll telefoni teel. Teadsin nii kindlalt, et saan talle kasulik olla. Läbi enda emotsiooni suutsin ta peaaegu alati ennast ka kuulama panna. Kõne lõppes siiski alati nii: Vivian, ole rahulik, ma ei pane niikuinii sinna reklaami. Tasapisi hakkas ta siiski sulama. Lugesin kokku, mitu korda olin talle helistanud enne kokkuleppe saavutamist: 36 korda 8 kuu jooksul! See näitab, et järjekindlus viib sihile. Tänaseks on meil tunduvalt paremad suhted, kuna reklaam töötas väga hästi. Hiljuti kinnitasime temaga ka suurema reklaamiplaani.

 Milline on olnud sinu suurim müük?

Minu suurim müük oli Terviseraamat, müüsin sinna reklaame ja artikleid. Tegemist oli esimese terviseraamatuga Eestis, mis suunatud tervele perele. Raamatusse reklaami müümine ei olnud lihtne. Keegi ei uskunud, et sinna võiks nii suures mahus reklaami tulla. Kliendid olid väga skeptilised, kuid mulle endale see projekt no nii väga meeldis!

Müük on väga emotsionaalne töö ja minu meelest tõeliselt hästi saab müüa vaid läbi õige emotsiooni.

Rohkem infot:

 http://www.bonnier.com/jobs-careers/Bonnier-Sales-Awards/

http://www.bonnier.com/news-press/News/2013/March/Meet-Vivian-Berg/

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee