Aira Tammemäe • 19 september 2013

Äripäeva Müügi TOPi võitjad selgunud

Koostöös teemaveebiga Best Sales koostas Äripäev Eesti ettevõtete müügitulemuste edetabeli, mille aluseks on müügikäibe kasv. 

Parimate selgitamisel võeti arvesse ettevõtte käibekasv eurodes ja protsentides aastal 2012. Müügi TOPi valiti vähemalt kolm aasta tegutsenud firmad, kes on aastal 2012 teeninud kasumit.

Parima müügitulemusega ettevõtted selgusid kolmes kategoorias: ettevõtted aastakäibega 100 000-1 milj eurot ja üle miljoni  euro ning eraldi suuremad ekspordikäibe kasvatajad.

Müügi TOPi võitjad kuulutati välja täna Müügijuhtimise aastakonverentsi avasessioonis.

Ettevõtete hulgas aastakäibega kuni 1 miljon eurot tuli võitjaks Lääne Virumaal saematerjalide müügiga tegelev Leventek OÜ. Esikümnesse mahtusid veel (siin ja edaspidi on loetelu tähestikulises järjekorras):

AAMEX

Europroject InvestExpo EhitusIsolarKanstetLogitrans ConsultLVEIX EHITUSPae ÜhistaluRootsi Profiilide Ehituse OÜ

Üle 1 miljonilise müügikäibega ettevõtete Müügi TOPi esimene on Baltic Energy Services, kes pakub Baltikumi avatud elektrienergia turul portfelli- ning bilansihalduse teenuseid. Lisaks said koha esikümnes:

Avena Nordic Grain

Baltic Energy PartnersEuroimportFOTOakadeemiaFund EhitusKMG InseneriehituseMorbelaNeste EestiPetromaks Container Services

Parimat ekspordikäibe kasvu näitas AS Ideab Project, kelle põhitegevus oli aastal 2012 büroohoonete ning parkimiskohtade disain SRÜ riikides. Esikümnesse kuuluvad veel:

Abakhan Fabrics Eesti

BioOilEuroimportFoto AkadeemiaMangelbert AgroPartsalePetromaks Conteiner ServicesTabeyoWindoor

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111