Maarit Eerme • 19 september 2013

Tippjuhtide soovitus müügijuhtide 2014

Müügijuhtimise aastakonverentsil Läbimurre andsid nelja ettevõtte tippjuhid soovituse müügijuhtidele.

Pikaaegne Põltsamaa Felixi tegevjuht Anti Orav soovitab välja mõelda tegevuse, mida te hästi teete ning keskenduda selle veel paremale tegemisele. "Keskendu sellele, millega saate raha teenida," soovitas Orav.

Tehnoloogia-ettevõttja ja startup'i Gate Me nõukogu esimees Raido Pikkari soovituseks on mitte ära unustada olemasolevaid kliente. "Soovitan võtta nimekiri ettevõtte klientidest ning uurida, kas nende soovid on kõik rahuldatud," ütles Pikkar. Lisades, et läbi klientide rahulolu saavutate ka edu.

Baltika Grupi juhatuse esimees Meelis Milder soovitas investeerida e-kanalitesse. "Soovitan kindlasti enda tooteid müüa ka e-kanalites, sest seal toimuvad praegused arengud," Milderi hinnangul on täna hilja alustada järgmise aasta plaanide tegemist. 

Elisa Eesti juhatuse esimees Sami Seppänen soovitab pakkuda enda teenuseid kiiremini ja mugavamalt. "Tarbijatele tuleb pakkuda lahendusi, et neil oleks võimalik elada ja oma ära ajada  lihtasalt Küsi endalt, kuidas ma oma toodete ja teenustega aitan oma kliendi äriprotsesse tõhusamaks teha," ütles Seppänen.

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548
Kerli Vau
Kerli VauReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 550 2861
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884