14 oktoober 2013

USA tippkoolitaja toob saali 600 müügiinimest

Äripäeva müügiveebi Best Sales ja Nordic Business Forumi ühisprojektina maailmatasemel müügikoolitaja Brian Tracy Tallinnas toimuv koolitus on tänaseks välja müüdud.

31. oktoobril Tallinnas Estonia Kontserdisaalis esinev Brian Tracy on kirjutanud kokku üle 50 raamatu ning ja esinenud enam kui 60 riigis. Tema tuntumate raamatute hulka kuuluvad nt “Eat That Frog” ja maailma enimmüüdud audioraamat “The Psychology of Selling”.

Tracy koolitusel "Sales Mastery Day" on osalejaid üle 600, kellest pooled on Eestist ning pooled lähiriikidest – Soomest, Lätist, Rootsist ja ka Inglismaalt. Koolituse ühe kaaskorraldaja Nordic Business Forumi esindaja Hans-Peter Siefeni sõnul on koolituse müügiedu neile üllatav. “Planeerisime alguses teha koolituse 200 inimesele, ent kui juba esimese kahe nädalaga tuli sellest enam registreerujaid, otsustasime viia ürituse suuremasse saali. Tänaseks on ka Estonia kontserdisaal välja müüdud ning sulgeme hetkel registreerimise,” kommenteeris ta üle ootuste suurt huvi.

Äripäeva müügiveebi Best Sales juhi Aira Tammemäe sõnul on Tracy koolitus teinud viimaste aegade osalejate rekordi. "Saalis on üle 600 müügiinimese ja see on võimas! Ei mäleta, et Eestis oleks sellises suurusjärgus müügikoolitust toimunud," viitas Tammemäe. Tema sõnul oli koolituse osalustasu samuti üks viimaste aegade kõrgemaid. "Selle koolituse puhul ei saa küll keegi väita, et Eestis müüb ainult odav hind. Kuna tegemist on maailmatasemel koolitajaga on ka osalustasu vastav - 350 eurot."

Kuigi registreerimine Brian Tracy koolitusele on tänaseks lõppenud, saab soovija ennast kirja panna ootelehele ja vabade kohtade tekkimisel ka võimaluse koolitusel osaleda.

 

Autor: Best Sales www.bestsales.ee

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: +372 51 44 884
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee üritusedTel: +372 502 5548
Äripäeva reklaamiosakond
Äripäeva reklaamiosakondTel: 6670 0111