Maarit Eerme • 17. aprill 2014
Jaga lugu:

Mida müüvad telefonimüüjad tippjuhtidele?

Telefonimüüjad tülitavad kõige sagedamini ettevõtete juhte ning pakuvad neile erinevaid tooteid ja teenuseid. Vaata, kui palju kellegile helistatakse ja mida on pakkutud. 

Büroomaailma tegevjuht Jüri Ross

Õnneks ei helistata mulle tihti. Hetkel ei mäletagi viimati, et midagi konkreetset toodet oleks pakutud. 1-2 korda nädalas pakutakse koostööd firmade tasemel ning koolitusi. Viimati ostsin telefoni teel Äripäeva Eesti tippjuhid raamatu. Muud ei tule meelde.Välismaalt helistatakse investeerimispakkumistega ja siin leidsin nipi kiireks vabanemiseks - olen  esimese lausega vastanud: „I know why you are calling“ ja selle järel nad satuvad tupikusse.

Puukeskuse tegevdirektor Atso Matsalu

Telefonimüüjad ei helista mulle väga tihti, paar kolm korda nädalas. Peab tõdema, et Äripäev on üks aktiivsemaid.Üldiselt ei osta, kuid mõnikord olen mõne ajakirjanduse väljaande pikenduse teinud.

Ober-Haus Kinnisvara juhatuse liige Tarmo Kase

Hetkel ei mäleta, millal mulle viimati telefonimüüja helistas. Kui helistatakse, siis Aasia või Londoni börsimaaklerid.Helistamise tulemusena ei ole ma midagi ostnud.Need tüütud maaklerid on igaüks omamoodi naljakad. Nad üritavad vägisi kontakti liinil hoida pakkudes mida iganes.

Merit Tarkvara juhatuse esimees Andres Kert

Mulle tehakse keskmiselt kaks müügikõnet päevas. Mille tulemusena olen ostnud reklaampinda erinevatesse väljaannetesse (absoluutne enamus ostudest ja kordub regulaarselt), tööpakkumiskuulutuste avaldamist, raamatuid, ajakirju, koolitusi ja küllap veel igasugu kraami, mis praegu meelde ei tule.Üldiselt püüan telefonimüüjatesse huumoriga suhtuda ja mõnikord ise ka nalja visata. Aga eelkõige tahan professionaalsete helistajate käest õppida.

Jaga lugu:
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee