Maarit Eerme • 23. detsember 2014
Jaga lugu:

Kaido Kepp annab PZU Kindlustuse juhataja koha üle Mihkel Uibopuule

Alates 2007. aastast RSA Kindlustust ning viimati PZU Kindlustust juhtinud Kaido Kepp lahkub ettevõttest. Uus PZU Kindlustuse juhataja on Mihkel Uibopuu.

„Olen kindlustusvaldkonnas töötanud 18 aastat ning lahkumisotsus sündis pikema aja jooksul. Kuna tänavu toimus Eestis RSA Kindlustuse äri üleminek PZU Kindlustusele, siis kokkuleppel PZU grupi juhtidega otsustasin veel anda oma panuse seltside tõrgeteta ühendamiseks. Hindan, et see protsess kulgeb sujuvalt ning kõik eeldused ettevõtte

edasiseks arenguks on loodud,“ kommenteeris Kepp.

„Kaido on hinnatud professionaal ning suurepärane juht, kes koos oma tiimiga on viinud ellu mitmeid Eesti kindlustusturgu mõjutanud muutusi. Praeguse PZU eelkäija jõuline esiletõus ja klientide usalduse võitmine on tõsiasi ning Kaido võib tehtule rahuoluga tagasi vaadata,“ ütles Mihkel Uibopuu.

PZU tõusmas turul kolmandale kohale

PZU Kindlustuse 11 kuu kahjuhüvitised Eesti klientidele ulatusid 19,1 miljoni euroni ning kogukäive 34,8 miljoni euroni, mis teeb aastakasvuks vastavalt 13 ning 22 protsenti.

Kepp peab viimaste aastate suurimaks saavutuseks RSA ülesehitamist nullist hästi toimivaks ja kliendikeskseks turuosaliseks Eestis. „RSA turuosa oli 2011. aastal ligi 5 protsenti  ning tänavu, peale RSA äritegevuse üleminekut PZU-le ulatub see üle 14 protsendi, millega PZU on kohe-kohe tõusmas suuruselt kolmandaks kindlustusseltsiks turul,“ märkis Kepp.

Uibopuu sõnul on PZU-l Eesti turul suured ambitsioonid. „Klientide ja koostööpartnerite rahulolu on esmatähtis ning PZU eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist teenust, et tugevdada oma positsiooni turul. Kõik eeldused on selleks olemas,“ rõhutas Uibopuu.

„Minu jaoks on üks suur etapp läbi saanud ja annan ettevõtte juhtimise rahuliku südamega üle. Edasised plaanid on mul küpsemas, kuid hetkel on neist veel vara rääkida,“ lisas Kepp.

Praegune PZU kindlustusdirektor Mihkel Uibopuu juhtis alates 2013. aastast UAB DK „PZU Lietuva“ Eesti filiaali. Aastatel 1997-2011 oli ta If P&C Insurance AS-i juhatuse liige ning ka toote- ja riskihindamise üksuse juht.

Kaido Kepp juhtis Codan Forsikring A/S Eesti filiaali (RSA Kindlustus) alates 2007. aastast, mil ettevõte sisenes Eesti turule. Aastatel 2004-2007 oli Kepp ERGO Kindlustuse Balti juhatuse liige.

Jaga lugu:
Seotud lood
BESTSALES UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad bestsales uudised igal nädalal enda postkasti.

Bestsales.ee toetajad:

Enimloetud
Aira Tammemäe
Aira TammemäeBestsales.ee toimetajaTel: +372 502 5548aira@bestsales.ee
Kaspar Kitsing
Kaspar KitsingReklaamimüügi projektijuhtTel: +372 569 549 79kaspar.kitsing@aripaev.ee
Maarit Eerme
Maarit EermeBestsales.ee juhtTel: 51 44 884maarit.eerme@aripaev.ee